Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már jócskán elmúltam 18 és...

Már jócskán elmúltam 18 és még nem voltam senkivel, van több mint 4hónapja 1 barátom (fiatalabb 2éwel) és megpróbáltuk de nem ment a dolog többszöri próbálkozásra sem mert annyira fájt pedíg nagyon óvatos és figyelmes volt. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Félsz, és/vagy nem izgultál fel. Talán nem is akarod még igazán ezt az egészet.
2009. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem féletem/izgultam és szerettem volna meg minden, viszont akkor múlt el és nemtudom hogy az elején ez számít e meg én elég kicsi vok és ő meg nagy és ezek is lehetnek a problémák?
2009. ápr. 26. 01:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, de inkább elképzelhetőnek tartom azt hogy nem pettingeltetek (tágítottatok) előtte eleget
2009. ápr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy te éppenazok alányok körébe tartozol akik nehezen tudják elveszíteni és az átlagosnál fájdalmassabb lehet.Javaslom elöbb petingeljetek használja az ujját és ha már úgy nem fáj akkor lehet pénisszel de ne hadjátok abba csak álljatok meg ha fáj egyszer végig kell menni!kis erőfeszítés és ne izgulj mert lehet már előre félsz hogy megint fájni fog ez nem jó. lazúlj el!

2009. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekem már volt barátom, mikor mentem nőgyógyászhoz, aki szerint szűz voltam.

Pedig nem egyszer voltam, és akkor már 3 barátom is volt. 23 voltam :D


Én csak néztem, hogy visszanőtt?

2009. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%
Szia! 18 éves lány vagyok. 15 évesen vesztettem el a szüzességem, de hasonló problémákkal küzdöttem elötte mint te. Nem biztos, hogy azzal van a baj, hogy nem vagy teljesen felizgulva, vagy a barátod pénisze túl nagy. Az én esetemben a szűzhártyám volt túl erős. Elmentem orvoshoz és egy körülbelül 15-20 perces kis műtét során helyrehoztak mindent. 2 napomba telt, de nagyon sok szenvedéstől kíméltem meg vele magam a későbbiekre nézve. Tanácsolom, hogy számolj ezzel is és látogasd meg a nőgyógyászod.
2009. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!