Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Addig ne is számítsak komoly...

Addig ne is számítsak komoly kapcsolatra amíg el nem vesztem a szüzességem?

Figyelt kérdés
22/L vagyok és azt vettem észre amikor már jobban megismernek a pasik és kiderül hogy szűz vagyok elriadnak tőlem

2012. jún. 23. 18:13
1 2
 11/13 anonim válasza:

Egyet értek pár előző válaszolóval, az a hapsi, akit ez zavar, az 1-éretlen, 2-hatalmas nagy tirpák! :D Én konkrétan tegnapig voltam szűz. Amikor elmondtam a páromnak, hogy nem voltam még hapsival (haha, nővel sem!), meglepődött, megkérdeztem zavarja-e, azt mondta nem dehogy. Engem a szüleim úgy neveltek, hogy a szüzesség érték, viszont sajnos a mai világban már nem sokan gondolják így. Én se kaptam meg azt a csodálatot, amit "elvártam", de ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megtörtént, mert érzem, hogy fontos vagyok neki és hogy szeret és ez mindennél többet jelent. Szóval, én azt mondom várj, amíg olyat találsz, aki szeret és nem sz@rik be attól, hogy szűz vagy!! :)

21/L

2012. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi van kislány... Nyuszi vagy? :)
2012. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23 éves FFi vagyok és szűz, én meg fodítva gondolom azt. Kár, hogy manapság nincsenek olyan lányok, akik ilyen téren így gondolkoznak, ezzt nagyon becsülöm :) A másik én elfogadom a másikat olyannak amilyen, é sem vagyok tökééletes és senki sem.
2012. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!