Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most lesz az első. Mit kell...

Cica15 kérdése:

Most lesz az első. Mit kell tennem? Picit félek.

Figyelt kérdés
Ez lesz az első együtt létem fiúval. Nagyon szeretem a párom,de mivel én még szűz vagyok és ő már nem ezért nem tudom mit kéne tennem..Szeretném ha emlékezetes lenne mind a kettőnknek kérlek segítsetek :) Csak értelmes válaszokat szeretnék Köszönöm. 17/L

2012. jún. 22. 11:34
 1/8 okoska31 ***** válasza:
semmit. ellazulni.
2012. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak csináljátok ösztönösen, és akkor jó lesz!
2012. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%
kapd be neki tövig, aztán csináljátok kutya pózban, és nyelj a végén :D
2012. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 22. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
ne izgulj, ez a legfontosabb! a barátod úgyis tudja a dolgát! :) csak bízd rá magad! lehet fájni fog,és picit vérzel, de nem vészes, ki lehet bírni,és a többi már csak egyre jobb lesz!
2012. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez megnyugtató volt :)
2012. jún. 22. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kellőképen felizgat és ellazulsz nem fájhat nekem se fájt és én nem is véreztem csak lazulj el és remélhetőleg jól csinálja a pasid akk nem lehet rossz benne semmi
2012. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megtörtént és igazad lett(utolsó) egyáltalán nem fájt..nem tudom mások miért paráznak ennyire :)
2012. júl. 28. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!