Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges h átszakadt a...

Lehetséges h átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
A menstruációm elején még 12 évesen normál méretű tampont használtam és nem sikerült felhelyeznem csak kb egy fél órás próbálkozás után többször próbáltam benyomni de nem ment és fájt is és nagyon véreztem lehet h akkor átszakítottam a szűzhártyám?
2012. jún. 11. 21:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 13 évesen szakadt át! :) Mondjuk már majdnem 14 éves voltam. Lassan 2 éve használtam tampont, és nem szakadt át, mert valami iszonyat erős volt. Egy egyszer mégis sikerült, amikor hirtelen kirántottam magamból. Először nem tudtam, hogy át-e szakadt. De át, mert miután vége lett a menstruációmnak, akkor már éreztem, hogy bizony nincs ott. Ezek után sokkal könnyebb volt a tamponfelhelyezés.

De ne aggódj, ettől még szűz vagy! :) Max. nem fog annyira fájni és nem fogsz vérezni az első alkalomnál. :) De attól még egy tipikus első alkalom lesz, ezzel nem veszítesz semmit. Sokaknak átszakad már fiatalkorban a szűzhártyájuk.

2012. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!