Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges h átszakadt a...

Lehetséges h átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
A menstruációm elején még 12 évesen normál méretű tampont használtam és nem sikerült felhelyeznem csak kb egy fél órás próbálkozás után többször próbáltam benyomni de nem ment és fájt is és nagyon véreztem lehet h akkor átszakítottam a szűzhártyám?
2012. jún. 11. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, akkor átszakadt.:\
2012. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem szakadt at a szuzhartyad...hat ha megjott akkor csak kell verez ...szoval szerintem nem amiatt vereztel...fajni meg fajt mert erzekeny
2012. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 21:34-es: szerinted HOVÁ kell tenni a tampont?!?!?!?!


Mert elárulom, hogy a hüvelybe, és a szüzhártya meg a hüvely külsö részén található.


Szóval elöfordulhat, hogy a kérdezö átszakitotta.

2012. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van köszi szépen :)
2012. jún. 11. 21:38
 5/11 A kérdező kommentje:
vagy már nem tudom :(
2012. jún. 11. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Még ha át is szakítottad, ez nem baj! Attól még szűz vagy.


Az pedig, hogy esetleg átszakadt csak akkor lehet baj, ha egy vallási fanatikushoz akarsz hozzámenni. Ahhoz viszont ne akarj!

2012. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Minek erőltetsz fel normál tampont? Én 21 vagyok, jó pár éve nem szűz, de még mindig minit használok.

Ettől nem leszel nagylány.

2012. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Minek erőltetsz fel normál tampont? Én 21 vagyok, jó pár éve nem szűz, de még mindig minit használok.

Ettől nem leszel nagylány."


Mert van, akinek a mini nem elég, nekem pl max. fél óra alatt átengedne.

2012. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nekem 13 évesen jött meg először és azóta se használok tampont... szerintem a betét jobb :) én már attól rosszúl vagyok ha bele gondolok hogy vérzek és azt fel kell helyeznem magamnak ><


amúgy meg lehetséges hogy átszakítottad de csak tampon miatt,


viszont mikor menstruálsz akkor alapból nagyon fáj ott lent mert érzékeny és kellemetlen érzés :/

én nem hiszem hogy át szakadt volna, de lehetséges.

de attól még nyugi, szűz vagy ;)

14/L

2012. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek a választ 22:07 tényleg az van h a minit kb félóránként kell cserélnem és a normált akkor strandolás közben kellett mindenképpen használnom
2012. jún. 12. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!