Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 33 éves, eletromos tolókocs...

Ha 33 éves, eletromos tolókocsit használó szűz nő lennél, mit tennél?

Figyelt kérdés

1) beletörődnél, hogy a szexualitás és a párkapcsolat nem része az életednek?


2) keresnél egy szexpartnert? hogyan?


3) megpróbálnál társat találni? lehet rá esély? szerinted hogyan?


2012. jún. 7. 19:33
1 2
 11/13 anonim válasza:

Hm...igen nehez problemat vetettel fel,Kedves.Beletorodni abba,hogy nem resze eletednek es nem is lesz - szerintem az elet feladasat jelenti.Tehat NEM a valasz.Igenis kell az embernek a tars az eletben.Elsodleges celom mindenkeppen az lenne,hogy TARSAT talaljak,ha ez nem megy,vagy amig megtortenik,szexpartnerben is lehet gondolkodni.De mindenkeppen kapaszkodnek,mert ez lefoglal,celt ad,taplalja az elni akarast.

Keresni leginkabb a neten lehet,de persze alap,hogy becsuletesen tegyuk.Lesz rengeteg kamu,sok taplo es ha minden jol megy,elobb-utobb siker is.En mindenesetre drukkolok Neked!

Ffi/34.

2012. jún. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

előző, nem biztos, hogy a társtalanság az élet feladása. nekem, ahogy írtam, majdnem három éve nincs senkim, és amúgy is ritkán szokott lenni. már anno huszonévesen a társaságban engem tartottak a legnehezebb esetnek:) nagyon ritkán vonzódom valakihez, azért meg nem kell, csak, hogy legyen. viszont van nagy baráti társaság, nem érzem rosszul magam, mert nincs társam, azt meg pláne nem mondanám, hogy feladom az életet. attól még tudom élvezni...

de pl. keresztanyám se volt soha férjnél, )pedig a fél falu el akarta venni), s nem emlékszem, hogy valaha is lett volna társa (mióta én az eszemet tudom, nem, és én 37 éves leszek, ő meg 65.)

2012. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Aha,az en parom is ebbol a fabol volt faragva:))) de nem azert vagyunk ezen a vilagon,hogy tarsas maganyra legyunk itelve.Szerintem.
2012. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!