Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valami tanácsot kaphatnék?...

Valami tanácsot kaphatnék? Lent böveben

Figyelt kérdés

2 hónapja kb, hogy tervezük a pasimal, hogy elszeretnénk veszíteni a szüzesegünket. Kort nem is írok, mert szerintem elítélnétek, de én szeretem öt és ö is engem és már kivánom, hogy vele lefeküdhesek és mikor találkozunk már jön, hogy kezdeményezem a szexet, lehet hogy most szombaton sor kerülhetne mindenre és én szeretném is meg szerintem ö is, és szexuális téren már elége sok

mindent tudunk, meg persze mindenfélekeppen vedekeznénk.Mit javasolnátok, vagy mit gondoltok?


2009. jún. 30. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Csókolózzatok, simogassátok egymást, a többi meg jön majd magától. Fontos, hogy kettesben legyetek, ne zavarjon meg senki. Ha szeretnéd, meggyújthatsz néhány gyertyát is. Gumi, pzs legyen kéznél.
2009. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg szeretitek egymást és készen álltok a szexre,akkor úgyis jön majd magától a dolog. lényeg,hogy ne görcsölj,kellően kényeztessétek egymást előtte,izgassátok egymást. Válasszatok olyan helyet,ahol senki se zavarhat meg,ahol nem kell azon stresszelni,hogy ki nyit rátok. Természetesen gumi legyen és sok türelem meg gyengédség!
2009. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
minden képp legyetek nagyon ovatosak,vigyázátok egymásra.csokoloztaok,simizétek egymást és a többi majd jönn utána.ha szeretnéd h kicsit romantikusabb legyen legyen egy pár gyertya,rózsaszirmok.de ha már a korodat sem árulod el(ami persze nem baj,csak ne csodálkoz h igy is elitálnek mert sejtik h olyan 13körüliek vagytok)de ha megbiztok egymásban és szeretitek egymást akkor semmi gond.figyeljetek egymás épségére!!és érezétek magatokat jól!
2009. júl. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves eddigi válaszaitokat és azt is, hogy nem orroltatok le a korom miatt,habár kb szerintem tudjátok, hogy hány év körüli lehetek.
2009. júl. 1. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz hogy szexuálisan már érettebb vagy, mint a többiek.

Ez nem gond.

De nem akarnátok eleinte pettingelni. Én is ezt csinálom, és ezzel jól el vagyok.

De védekezzetek. Te is, és Ő is!

Egy csomag óvszer max 1000Ft.

A hüvelytabletta minden patikába kapható, vény nélkül.

pár 100 Ft nem sok.

De azért gondold meg, nehogy megbánd:)

2009. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy ment?
2010. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!