Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem volt szűzhártyám? O. o"

Nem volt szűzhártyám? O. o"

Figyelt kérdés
A barátommal pettingeltünk, nem fájt, nem véreztem, pedig hosszú és vastag ujjai vannak és tövig bement.. de semmi! előtte nem is masztiztam... utána pár hónappal szexeltünk, nem fájt, nem véreztem, nem volt semmi! vélemény?
2012. máj. 12. 18:19
 1/5 jin ***** válasza:
Nem mindig vérzik !
2012. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Máker.
2012. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szűzhártyád mindenképpen van, de embere válogatja. Van akinek nagyobb, van akinek kisebb, van akinek nyúlik, van akinek nem. Te, úgy tűnik a szerencsésebbek közé tartozol, akinek nem kell külön beszakítani, kitágul magától is. (Egyébként pedig sportolásnál magától is beszakadhat. Valószínűleg nem tesiórán, de versenysportnál könnyen elképzelhető.)
2012. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szűzhártyád volt, ez biztos, de kb. minden lánynak más. Alapból egy rugalmas dolog ez a szűzhártya, és eleve van már rajta egy vagy több lyuk, hiszen a menstruációnak ki kell valahol jönnie.

Egyébként az első petting és szex nem feltétlenül jár vérzéssel és/vagy fájdalommal.


Valószínűleg neked rugalmasabb volt a hártyád és/vagy nagyobb volt raja lyuk, ezért nem fájt.

De az is lehet, hogy nem szakadt át a hártya, ilyen is előfordul. Ha valóban nagy a lyuk rajta, nem biztos, hogy átszakad, hiszen a pénisz a kitágítja a lyukat és simán befér.

2012. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%

nekem sem volt

16/F

2012. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!