Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » FIUK! Ti mit gondoltok arrol...

FIUK! Ti mit gondoltok arrol ha a lany meg szuz? Gondot jelent nektek, h pl meg nem gyakorlatias, vagy ilyenek. Szeretitek egyatalan a szuz lanyokkal valo egyutt letet? Meseljetek a velemenyeitekrol errol! Koszi 16L

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szűz, még nem feltétlenül béna. Nem szívesen kezdenék szűz lánnyal, de nem azért, mert rosszul csinálnának bármit.
2012. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Túl sok macera. De ha szerelmes valaki nem zavarja és mivel egy kapcsolatban max egyszer fekszel le vele szűzen nem hiszem hogy zavarná, de tény hogy az elsőnél óvatosnak kell lenni a lányokkal mivel meghatározó élmény eléggé. És ha rossz élményként élik meg az kihat a későbbi szexuális életükre. 20/F
2012. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Abszolút nem gond, ha összejövök egy lánnyal, akkor az azért van mert szeretem, nem csak a szex miatt kell, és az hogy velem veszti el, az még egy sokkal nagyobb pluszt ad az egész dolognak, még örülnék is neki, attól eltekintve, hagy lehet hogy sokkal többet kell várni miatta az 1. együttlétig. 17/F
2012. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi imádja a szűz lányokat.

20/F

2012. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem a szűz lányokat.


22f

2012. ápr. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én beleszerettem egy lányba, akiről azt gondoltam, hogy már több fiúval is lefeküdt, de elmondta, hogy még szűz: ezáltal még inkább nőtt a szememben, még értékesebbnek tartom őt, ... csak sajna ő nem szeret engem
2012. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én csak a felbontatlan tejet szeretem.
2012. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Semmi gond vele mivel még én is az vagyok.
2012. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En, azt hallottam a majdnem baratomrol,h o azert nem is jarna velem mert nekem o lenne az elso,es nem akar g.ci lenni.gondolom keves lennek neki.. Eleg rosszul esett.
2012. ápr. 17. 16:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem előnye és hátránya egyaránt van a dolognak, de az előnye nagyobb!


A hátránya, hogy türelmesnek kell lenned vele, és tanítgatnod kell, el kell fogadnod, hogy nem tudhat mindent kiválóan csinálni, nem gyakorlott!

De ha szereted, ezekkel semmi baj!

Persze ha nem gondolod komolyan a kapcsolatot, akkor nem állsz össze egy szűzzel, mert nem akarsz g.ci lenni... Nem azért, mert kevés lenne, hanem mert a szüzessége többet ér egy mókánál!


De a szűz lánynak előnyei is vannak!

Nincsenek azok a berögződések, amiket az előző barátjával megszokott!

Olyanná formálod, amilyenné szeretnéd

Tükéletesen lágyan tud alkalmazkodni hozzád, ha türelmes vagy vele


Szal sszességében szerintem ha komoly kapcsolatot akarok, akkor szívesen kezdek egy szűz lánnyal! :)


Jelenlegi barátnőm is szűz volt mikor összejöttünk

19F

2012. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!