Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Önkielégítés során közel 10...

Önkielégítés során közel 10 percet bírom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint fentebb is említettem önkielégités során kis megálásokkal közel 10 percet bírom. Holnap lessz a baratnőmmel az első alkalom. Őt már ujjazták meg. Én is voltam már csajjal 1x. Szerintetek mennyit fogom birni? Hogyan javíthatnék az állóképességemen, hogy bírjam legalább 10-12 percig? Válaszokat köszönöm előre is.

16/F



2012. ápr. 16. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg hasznos lehet, ha előtte önkiszolgálsz egyet. Ez segíthet az idő megnyújtásán. A kis megállásokat itt is vesd be. De ne akarj mindnáron rekordot dönteni, mert a görcsös akarás épp az ellenkező eredményt váltja ki.
2012. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolj a mamádra
2012. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az édes kevés, én bírom akár fél óráig is folyamatosan. Csináld lassabban, és ne a makknál fogd a farkad, hanem lejjebb.

Egyébként a szexnél is lassíthatsz, illetve míg pl pózt váltotok, addig is állsz.

Egyébként nem feltétlen kell sokáig bírnod, kézzel vagy szájjal is kielégítheted a párod.

2012. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szólj Roccónak, ő majd besegít.
2012. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először tanulj megírni.
2012. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

barátnőd szűz? ha igen, akkor örülni fog, ha gyorsan végzel...

amúgy megvolt, hogy ment? ;)

2012. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az jo ha elotte kivered egyebkent az is jo ha elotte leszopnak es utana sokaig fogod birni hajra dugjatok sokat mert az is segit
2012. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
... az olimpiára készülsz? ... :DDD
2012. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8 percnél verd az arcára, majd folytasd, remélem haverod ujjazta meg a kiscsajt :)
2012. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!