Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátommal lassan lefekszek,...

Barátommal lassan lefekszek, de nem tudja, hogy szűz vagyok. Hogyan mondjam el, hogy ne taszítsam el?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem, amit úgy érzek, hogy kölcsönös, de mégsem mertem elmondani, hogy még szűz vagyok..Nem tudom,hogy az adott pillanatban vagy előtte szóljak még. Ő már volt 2 lánnyal előttem,akik a barátnői voltak,nem mondanám,hogy elég tapasztalt,de többet tud mint én..:)
2012. ápr. 14. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogod eltaszítani ez egészen biztos.
2012. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
ha emiatt eltaszítana magától, akkor ritka gyökér ember lenne, és jól is járnál..
2012. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

mielőtt bedugja a farkát az előtt 1 perccel mond el neki.

egy hatalmasat fog dobbanni a szíve, többit meg tudod :P

2012. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szerintem egyszerűen mondd el neki: Én még szűz vagyok, ez zavar téged? Másképp tekintesz rám?

Meg KELL tudni beszélni az ilyen jellegű dolgokat. Ha nem tudtok ilyesmiről beszélgetni, akkor még nincs itt az ideje a szexnek, azt gondolom.


20/L

2012. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármikor beszélgettek a szexről és szóba kerül, nyugodtan mondd meg neki. Fontos is, hogy őszinték legyetek egymással ebben és másban is! Nem normális az a fiú, aki azért taszítana el téged, mert szűz vagy... ha csak szexet akarna, akkor lehetne neki ez akadály, amúgy kizárt. Amúgy lehet, hogy 3 hónapnál többet kéne várnotok, akkor lenne rá idő, hogy kiépüljön a bizalom...


23/L

2012. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
47%
10000 ilyen kérdés van -.- am meg ha a szexhez érett vagy akk ehez is legyen eszed... am tuti leharapja fejed..
2012. ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
a fiúk nagy része örülne neki, sokat jelent nekünk ha felajánljátok a szüzességeteket, megtisztelő
2012. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
pedig ezt az elején kellett volna közölni...bár szerintem kitalálta már, mert ha egy kapcsinál 3 hónapot kell várni az első szexre akkor ott valami van:)
2012. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen azelőtt mondd el neki mielőtt szexelnétek, őszintén és nyiltan mondd el neki, hogy még szűz vagy. Nem hinném, hogy ezért eltaszítana vagy kiábrándulna, de ha ilyenen fennakadna akkor taláőn jobb is, hogy ez kiderül, mert akkor egy gyökér és nem érdemel meg téged akkor ne is sajnáld, mert csak azt várja mikor lesz szex. De mégegyszer mondom, nem hinném, hogy erre sorkerül, hogy őt ez zavarná, hogy szűz vagy.
2012. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!