Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm szüz és a lehető...

A barátnőm szüz és a lehető legjobbra szeretném neki az elsőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőm még szüz és nemszeretném egy életre elvenni a kedvét az egésztől vagy tulnagy fájdalmat okozni neki, ezérthát figyelmességből utánna olvastam a dolognak és elég sok hasznos tanácsot tippet találtam ezeket szeretném kiegészíteni.:) hatudtok róla esetleg beszélni megköszönném, vagy esetleg romantikus ideillő és viszonylag friss(nem feltétlen)zenéket írni megköszönném :)
2012. ápr. 13. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Bízd őt rám.
2012. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi nem tudunk tanácsot adni. Kérdezd meg a lányt, hogy mire vágyik mire gondolt. Pl: Zene stb.
2012. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Tágítsd ki előtte fúrógéppel :D
2012. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A legfontosabb, hogy figyelj oda rá nagyon. Add meg a módját! vacsora,gyertyák,rózsaszirom.... És legyél hozzá nagyon gyengéd...Ne erőltess semmit és a lényeg hogy ne siesd el. Az első alkalom kihatással lesz a további szexuális életére is. Hidd el nekem tapasztalatból mondom!
2012. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Ne köszöngess annyit, ez így már nagyon nyalizós...
2012. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen a szóismétlést csak akkor vettem észre mikor már elküldtem
2012. ápr. 13. 14:31
 7/8 anonim válasza:
100%

Minek bunkóztok a kérdezővel? Ő legalább rendes srác, nem csak magára gondol, hanem a barátnőjére is.

Kérdező: Ha nagyon szeretnél figyelmes lenni, akkor kedvenc illat, zene, szín, édesség, stb. Sok apró dolog, de jól fog neki esni. Te ismered őt a legjobban, hogy mit szeret. Ne erőltess semmit, figyelj arra, hogy ő mit szeretne. Ha azt mondja, h "nem", akkor azt tartsd tiszteletben. Sajnos azt nem tudod teljes mértékben befolyásolni, hogy fájni fog-e neki, mert minden lánynál más. Ha kicsit fáj neki, de élvezi, akkor ne kudarcként fogd fel:)

2012. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Arra készülj fel, hogy az első pár alkalom nem lesz nagy élmény neki. Ez természetes...
2012. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!