Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig várjunk az első együttl...

Meddig várjunk az első együttléttel?

Figyelt kérdés
Én nemsokára töltöm a 16ot, a barátom 21f. Ő semmit sem erőltet, várna rám, a kérdésem csupán az, hogy egy ilyen korú pasit meddig lehet várakoztatni? Az az igazság, hogy én már most kívánnom, pedig alig egy hónapja vagyunk együtt, de teljes mértékben megbízok benne és szeretem. Viszont elsietni sem akarom a dolgokat, és ez ambivalenciát keltett bennem. Meddig várjunk az első pettinggel, és szexel? Forró fejű vagyok, és nem akarok teljesen az ösztöneimre hagyatkozni, viszont az eszem nem tudja mit tanácsoljon, mivel annyi különböző véleményt lehet itt is olvasni, meg mindenhonnan hallani.
2012. ápr. 13. 10:53
 1/10 anonim válasza:
amíg 3-at számolok :D
2012. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne azért menj bele,mert nem akarod őt megvárakoztatni.Hanem azért,mert te szeretnél vele közösülni...Szóval bármikor lehet,amikor te késznek érzed rá magad.
2012. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, csak félek hogy elsietném. Mert már most kívánnom, és amilyen forró fejű vagyok.... Benne jobban megbízok, mint magamban. :)


De ti mennyi időt gondoltok reálisnak?

2012. ápr. 13. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ambivalens érzésed jelen esetben irreleváns. A coitus halogatása nem indokolt.
2012. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik,még abszolút nem vagy rá felkészülve,és csak azért akarsz belemenni,mert félsz,hogy nem vár rád.Az régen rossz ha nem bíztok meg egymásban ezért gyorsan elsietitek.1 hónap az nem idő annyi idő alatt még szerelem sincs,de bizalom sincs.Nem is ismeritek egymást.Szerintem meg kéne várnotok a szexszel az 1 éves évfordulót,a pettinggel,meg a féléveset.16 éves vagy nagyon fiatal és éretlen,attól,hogy Ő 21 éves,még nem kell elsietni,ha nem Vár rád,akkor nem is szeret,mikor összejöttetek tisztában volt,hogy te még egy 16 éves gyerek vagy,gondolom mérlegelt,hogy akkor nem lesz egy darabig szex.A Te érdekedben mondom ne siesd el,az a maradék 11 hónap nem sok,de az alatt megismeritek egymást,más programokat,elfoglaltságot találtok ki magatoknak,és ha tényleg működik,akkor úgyis érezni fogjátok majd hogy kívánjátok egymást,de egy kapcsolat elmélyüléséhez kell 8-10 hónap min.
2012. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem 17 éves korodig ráérsz. Nagyon fiatal vagy!
2012. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy ő várna rám, ezzel nincsen probléma, inkább én vagyok az, aki talán a kelleténél hamarabb akarná, mert az érzelmeim nagyon le tudnak gyűrni.

Az lehet, hogy fiatal vagyok, de én úgy látom, hogy ha valakibe egy fél év alatt nem szeretsz meg valakit annyira, és nem bízol benne, hogy nekiad a szüzességed, akkor egy év múlva se fogsz. Max. kijelented, hogy na letelt az egy év, most már lehet, de nem biztos, hogy az a jó pillanat.

2012. ápr. 13. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
félre értettél,nem azt mondtam hogy 1 év alatt szeretsz bele,hanem szerintem addig várj,fél év alatt simán egymásba szerettek nem arról van szó hanem hogy 16 évesen fél év után szexelni,szerintem várnod kéne még,tiniszerelem lehet elmúlik 2 hónap múlva lehet nem
2012. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval egy kapcsolat elmélyüléséhez hosszú idő kell,az igazi szerelem kialakulásához is kell néhány hónap,15 évesen olyan komoly mély érzelmek,még nem alakulnak ki még 16 sem vagy,de már 1 hónap eltelte után széttennéd a lábad,mi ez ha nem éretlenség?? szóval azért mondtam hogy várd meg az 1 éves évfordulót,a pettingel meg félévet,most még csak 15 vagy,nagyon fiatal,és éretlen,még azt sem tudod szereted-e,tiniszerelemek jönnek mennek,igazi szerelem csupán 1-2 van az ember életében és nem tiniként hanem már felnőttként,szóval csak a te érdeked hogy ne siesd el,mert most rád szállt a rózsaszín köd,valójában nem is ismered még
2012. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem akkor tedd meg mikor úgy érzed hogy fel vagy már rá készülve.... én is kívántam a barátomat mikor még csak 1 hónapja voltunk együtt, de mégse tettem meg mert nem éreztem felkészültnek magamat. Szerintem várjál még pár hónapot a szexel és ismerd meg jobban azt a fiút:)
2012. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!