Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, fiúk felmérés! A...

Lányok, fiúk felmérés! A válaszadók közt ki szűz lány és fiú ezen az oldalon és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Azt is megírhatjátok, hogy miért vagytük szüzek és meddig vártok az elvesztéségig, illetve milyen okból?

2012. ápr. 13. 03:10
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:

szűz vagyok, nem találok barátnőt :S

20 év előtt kéne azért :ĐĐ

19/F

2012. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
20/f. Valahogy így alakult a sorsom. Nem vagyok se szép, se sikeres. Gépezni szeretek erről biztos, hogy nem mondanék le semmiért és senkiért(de nem vagyok mániákus gépfüggő). Én beletörődtem, hogy ez a sorsom inkább nem foglalkozom vele és kész ha ezen rágódnék csak depressziós lennék annyit meg nem ér. Van millió más dolog is a világon.
2012. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 marcsi01 válasza:

Még szűz vagyok, egy darabig még az is szeretnék maradni. Ja, és az indoklás: azért mert csak!

14/L

2012. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:

24/F Nem.

Nagyon rég volt egy szépleány, kinek volt egy szörnyetege "én", de az a szépleány tovatűnt és becsapott, holott csodaszép angyali hangon óvra intett. "Válaszolok neked!" A fiúból, férfi lett és újra csak kereste őtet. Az idő múlása erős lelki fáradságra adott okot, de derekasan kereste újra míg szívében élt, élete megdobbantója. Erősen zaklatott a szíve vágya ő iránta, de jött a stoptábla. Be is keveredett a vízzel teli kútba, mert kiderült: nem számít már ő reája. Haragosan újra próbálta, de sikertelenül. A férfiból lett meggyötört szív, a nőből lett boszorka. Angyalból, boszorka, rút lesz és mostoha. :( Ömmm, ennyi.

De a férfiú nem viszi tovább terhét, bár látni látja őt és újra fellobban a pici láng, valószínúleg már nem is loboghat erősen már, mert angyalka tán többször próbálta már. Majd felnő és megvárja míg nyanyóka lesz a bosziból és elmeséli életének ezen picit szegletét. Ha fájni fog, fájjon. Volt ki hűségért, kedvességért és szerelemért kiáltott, de elutasította és földig gyalázta. Még szűz a férfiú, de nem is erőlteté, hisz előtte van még oly sok-sok év. De biza megfogadta: Akárkinek nem adom be derekam, hadd válasszak én és legyek újra boldogabb!

2012. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

off: Kedves 16:56-os hozzászóló.


Ezt te találtad ki? Mindenesetre nagyon szép megfogalmazás, különösen az utolsó mondatod.

2012. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
Igen, nemrég írtam úgy 15 perce. :)
2012. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Azt rögtön gondoltam, csak először azt hittem, hogy másoltad valahonnan. De gratulálok a megfogalmazásáért! :)
2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
Köszi! Furcsa népmesei fordulatok. :)
2012. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:

18/L

Még szűz, és még nem jártam senkivel, tehát eddig nehezen lehetett volna. Amúgy is, érzelem témában elég félénk vagyok, ha járnék is valakivel, nem valószínű, hogy túl gyorsan egymásnak esnénk. :)

2012. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
31 szüz az ok hogy nem került olyan csaj aki reális jo meg egyébb stb. szerény s ilyesmi. Minden Lyukba nem rakom be, de remélem eccer eljön az aki nekem kell hamarosan.
2012. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!