Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, fiúk felmérés! A...

Lányok, fiúk felmérés! A válaszadók közt ki szűz lány és fiú ezen az oldalon és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Azt is megírhatjátok, hogy miért vagytük szüzek és meddig vártok az elvesztéségig, illetve milyen okból?

2012. ápr. 13. 03:10
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
51%

az igazit keresem, közben rázom le a h.lye pics.kat, akik beadták (volna) már a derekukat... :) én jó srác vagyok, és iszonnyat magas színvonalat képviselek. Ezt nem bírják a lányok "követni". :D Nekem a LEGJOBB KELL, vagy semmilyen, de nem alkuszok meg, mint mások! :) Egyedül is boldog vagyok, nem kell az életembe egy "szerencs.tlenség forrás". Különben a jobb kezem még soha nem csalt meg, vagy szu'rt hátba! :))

21f

2012. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
17/f , inkább olyannal szeretném akit szeretek is minthogy akármilyen kis k*rvával...
2012. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
22 leszek, azért vagyok szűz mert nem dugok akárkivel és normális párkapcsolatom még nem volt.
2012. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 Zoolee válasza:
55%

Régebben hatalmas érték és dolog volt szűznek lenni,mert az érintetlen az tiszta,fénylő és szent.És ez ma is így van!Mindenki másképp viszonyul hozzájuk,mert érzik, hogy különbek mint ők.Az volt valamikor a szívem vágya, hogy szűzen elveszek egy szűz lányt és boldogan élünk míg meg nem halunk.Ha így tettem volna, megspórolok pár évnyi szenvedést,de én belevágtam az "életbe".Különleges értékek vagytok a világban, minden tiszteletem a tiétek és el se hinnétek mennyien így gondolják.A szívetekre hallgassatok és ne azokra akiknek már nincs meg az a fényük ami nektek,és csak irigykednek.

Éljenek a Fénylők!!!

2012. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
22 leszek és nem fekszem le akárkivel és a szexet csak érzelemmel tudom elképzelni, plusz a párkapcsolatokkal is hadilábon állok
2012. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Azért vagyok még szűz, mert eléggé félénk vagyok és visszahúzódó. Bizonyos esetekben zavarba jövök ha beszélgetek egy lánnyal és nem merek kezdeményezni sem. Ebből kifolyólag még csak barátnőm sem volt soha. Pedig próbálnék pozitívan hozzáállni a dologhoz, de -ahogyan előttem írta egy lány is- olyan buta világot élünk, amelyben szinte lehetetlen épkézláb emberi kapcsolatokat kialakítani. A mai fiatalság olyan mértékben meg van vezetve és vakítva, hogy az valami döbbenetes. És mivel kissé konzervatívabb beállítottságú vagyok, köszönöm, de én inkább nem kérek a mai életvitelből...

22/f

2012. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Azért vagyok még szűz, mert más az életfelfogásom és hozzáállásom a világ dolgaihoz, mint a kortárs lányoknak. Valahogy eleve egy párkapcsolatot is csak érzelemmel tudok elképzelni, nemhogy attól komolyabb dolgokat. Konzervatív maradi felfogásom miatt van ez így, meg nehezen nyílok meg másoknak, vagyis párkapcsolatom se volt még, de majd lesz. És még mielőtt lepontoznátok, ez nem prűdség vagy valami, de én érzelem nélkül nem tudom elképzelni a dolgokat.

21 l

2012. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:
21/L nem tartom magam maradinak, de nem is fogok úgy lefeküdni valakivel, hogy nem szeretem, és a párkapcsolatok is ugyanígy...ha nem érzem azt h az illető fiúval lehet vmi komoly, akkor bele sem kezdek.
2012. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányos vagyok kissé, nemigen nyitok a lányok felé.

16/F

2012. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim válasza:

Még az vagyok. 18\L

Mert eddig sose maradtam 1ütt addig egy fiúval,hogy odáig eljussunk...

2012. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!