Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szeretkezés, nekem miért...

Első szeretkezés, nekem miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást így úgy éreztem, hogy készen állok rá és lefeküdtünk. Ő már nem szűz, így volt tapasztalata, nekem viszont nem, de nagyon gyengéd volt velem, hogy minden jó legyen. A baj csak az volt, hogy mikor beakarta tenni nagyon fájt, próbáltam nem odafigyelni és másra gondolni, de nem sikerült, nem tudta betenni. Elkezdett vérezni is, ilyenkor picit megijedtem, de azt mondta ez normális. Vártunk egy kicsit majd megpróbáltuk újra, de nem ment. Mi lehet a probléma? Mit tehetnék annak érdekében, hogy jó legyen? Vagy van erre egy speciális torna ami tágít? Annyira tapasztalatlan vagyok, hogy úgy éreztem én vagyok a hibás, és nem szeretném, hogy ettől neki rossz kedve legyen. Aki tud valami ötletet, vagy hallott már hasonlót az írja le nekem is, hogy mit tehetnék.

A gúnyos megjegyzéseket nem kérem! Köszönöm!


2012. ápr. 7. 22:19
1 2
 11/14 anonim válasza:
ne félj attól,hogy elhagy ha 2 évet veled volt és nem volt köztetek szeretkezés akkor ez miatt sem,sőt lehet megtisztelő számára:)))
2012. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítőkész -kedves hozzászólást!
2012. ápr. 8. 01:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani mint az elobbi hozzaszolok. De meg kiegeszitenem, hogy fontos, hogy te is akard es ne kenyszerbol csinald. Elott mindenkepplazuljatok el s hasznaljatok sikositot. En is voltam szuz lannyal es neki meg a masodik s harmadik aktusnal is fajt szoval kitartas ezzel ne megijeszteni akartalak ez sokmindentol fugg, penisz meretetol, az elojatektol ami nagyon fontos a te esetedben. Javaslok egy jo kis masszazst a sex elott az ellazit utana johet az elojatek s meglatod nem fog mar annyira fajni;) Sok sikert!
2012. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Szerintem tudat alatt mégis görcsös lehettél, ezért nem sikerült a szex.

De azt SOS-ben verd ki a fejedből, hogy Te vagy a hibás, mert nem vagy az! :)

Lehet, hogy több előjátékra van szükséged, nyugodtan mondd el a Párodnak, hogy Neked mi esik jól, hol simogasson, puszilgasson stb. Minél többet gyakoroljátok ezeket, annál jobban képes leszel elengedni Magad és oldódik a Benned lévő görcsösség.

Esetleg -ahogy előttem is írta valaki- vegyetek síkosítót, és legközelebb azzal próbálkozzatok.


Remélem, segíthettem! :)


Kívánok Nektek még nagyon sok boldog, együtt töltött évet! :)


27/L

2012. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!