Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szeretkezés, nekem miért...

Első szeretkezés, nekem miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást így úgy éreztem, hogy készen állok rá és lefeküdtünk. Ő már nem szűz, így volt tapasztalata, nekem viszont nem, de nagyon gyengéd volt velem, hogy minden jó legyen. A baj csak az volt, hogy mikor beakarta tenni nagyon fájt, próbáltam nem odafigyelni és másra gondolni, de nem sikerült, nem tudta betenni. Elkezdett vérezni is, ilyenkor picit megijedtem, de azt mondta ez normális. Vártunk egy kicsit majd megpróbáltuk újra, de nem ment. Mi lehet a probléma? Mit tehetnék annak érdekében, hogy jó legyen? Vagy van erre egy speciális torna ami tágít? Annyira tapasztalatlan vagyok, hogy úgy éreztem én vagyok a hibás, és nem szeretném, hogy ettől neki rossz kedve legyen. Aki tud valami ötletet, vagy hallott már hasonlót az írja le nekem is, hogy mit tehetnék.

A gúnyos megjegyzéseket nem kérem! Köszönöm!


2012. ápr. 7. 22:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18 éves leszek 2 hónap múlva.
2012. ápr. 7. 22:21
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, hogy nagyon fájt, azt hittem szétszakadok és legszívesebben mondtam volna, hogy vegye ki. De nagy nehezen kibírtam azt a pár mp fájdalmat és utána már nem volt gond, bement. Persze utána is fura volt meg fájt még de legalább bent volt. Síkosítót használjatok és próbáljatok egymásra hangolódni. :) Sok sikert!
2012. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljon meg először az ujjaival tágítani. Ha már két ujjal megy, akkor próbálkozzatok.
2012. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez is jó amit a 2. ír. Csak nekünk annyira alap volt, hogy meg sem említettem.
2012. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és megpróbálok. Félek, hogy emiatt elhagyna mert velem ez nem működik. De ha velem van 2 éve akkor remélem, ilyen nem lesz.
2012. ápr. 7. 22:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fog emiatt elhagyni, nekünk sem sikerült először. :) De nem szabad feladni!
2012. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első szeretkezés akkor sem szokott jó lenni, ha már mindkét fél külön külön tapasztalt. Meg kell tanulniuk egymást a pároknak. Ha neked ez az első, akkor teljesen természetes, hogy nem úgy megy, mint a filmekben (olyan nem is lesz soha, s ne is akard, hogy olyan legyen. Úgy vagyunk kódolva, hogy a hím irányít, ebben a helyzetben is neki kell. Ami most elsődlegesen fontos: érje el, hogy gondolati szinten se merüljön fel benned, hogy hibás voltál, vagy, leszel. Nagyon sok gyöngédségre, türelemre, hosszú előjátékra van szükség. Beszéld ezt meg vele. Semmit ne erőltessetek. Ha így tesztek, így tesz, megfogadja ezt, akkor úgy fog átvezetni a kislánykorból a felnőtt nő életébe, hogy életed végéig emlékezni fogsz rá.

És értem én, hogy mit írsz, de a szerelem és szex nem a betevés. Két ember úgy is tökéletesen ki tud elégülni, hogy nem is közösülnek. A simogatások becézések, csókok stb. ugyanolyan fontos dolgok, mint a „dugás”.

2012. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek vele lenni, és szerintem ő is így érez. Ha csak mellettem alszik a legelső találkozásunktól kezdve olyat érzek mintha pillangók repülnének a hasamban és nagyon gyorsan ver a szívem. Pedig már 2 éve együtt vagyunk. Mostanság viszont elég sokszor próbálkozott de mondtam, hogy még nem érzem úgy, hogy felkészültem. Az egyik éjszaka viszont belementem mert lehet bennem volt az is, hogy mi van ha egyszer ezért lesz vége vagy hasonló dolgok. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2012. ápr. 7. 22:44
 9/14 anonim válasza:

Szia!


Először is legyen előjáték! Ez mindegy melyik formában, de rá kell hangolódni az együttlétre. Leginkább ujjal érdemes próbálkozni, ha két ujj már bemegy akkor nagy valószínűséggel összejön. Türelmesek legyetek és lazuljatok el, főként te.

Ha a barátod próbálja betenni, akkor azt csak akkor ha a síkosítás biztosított így könnyebben is betud hatolni és gondolom kevésbé is fájdalmas. Ha nem megy máshogy ,akkor síkosítót használjatok.

Sok szerencsét!

2012. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Azt tudom mondani én is, mint a többiek. Fontos a hosszú előjáték, ami során kellőképpen benedvesedsz, ami lehetővé teszi, hogy a pénisze könnyebben becsusszanjon. :)

Nem lehet, hogy feszült vagy? Engedd el magad teljesen és add át magad az élvezetnek. :) Ha minden izmod laza nem fog annyira fájni. :)


Jó kísérletezést, és még sok-sok boldog évet együtt. :)

2012. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!