Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves szűz srác vagyok, de...

19 éves szűz srác vagyok, de nem igazábol van kivel elvesztenem? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 00:24
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Várd ki az igazit, mert nincsen attól szebb dolog. Nem számit, h hány éves korodig vagy szűz. De mikor később vissza gondolsz rá, akkor szép dolognak tűnjön ne pedig egy elrontott kényszernek. Mivel az elsőre mindenki emlékszi amig él, csak nem mindegy, h hogyan. Jönni fog az a lány aki erre érdemes, csak ki kell várni :)
2012. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Kosszonom szepen DeadGirlinTears ! sokk sikert es boldogsagot kivanok neked az eletben !

Orvendek, mikkor tiszta, sz.u.z fiatalokrol olvasok !

Tissztelet es becsulet nektek !

Nem vesztetetek el semmit ! mindenek eljon az ideje !

" VANNAK KIVETELEK " ! enekli a : Neoton Familia - Vannak Kivetelek


Ugyvan ahogy irod ( sietek altalaban az irasal es tul nagyon roviditetem ! ...) egy 26 eves fiunak vagyok az edesanya !

es atmentem en is mindezen es feltetem nagyon kamaszkoru fiamat, hogy ne bolondicsa el egy k.u.r.va idos rafinalt no...a k.a.bitoszertol, stb tol nagyon feltetem !

Most Hala a Fenvalonak nagykoru


Ha ket sz.u.z sz.e.relmeskedik, nem d.u.g.j.ak a fulukben es nagyon szep , erdekes es egyedi lehet ! ahogy egymast feltalalajak, stb


A fentibb valasz, szorakozas hianyaban, szorakozik, hogy irok en....hat, jo szorakozast kivanok neki tovabbra is !


ui : pontoznom kellet, mert a trágárságszűrő nem engdte maskep, hogy elkudjem, nem tudom, mit ertelmez tragarsagon irasomban ?

2012. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Lily900 válasza:

Csak azokhoz tudok csatlakozni akik azt irták várj még. Hidd ez nem ez a legfontosabb! ÉS amiről sokan beszélnek, hogy nem mindegy hogy érzelmekről szól az együttlét vagy sem. Attól függ te mit szeretnél? Szeretkezni vagy dugni? Ha szeretkezni akarsz akkor várj! Hidd el megéri várni... én nem voltam szerelmes abba akivel elvesztettem. És rossz emlékeket őrzök. Most együtt vagyok azzal akivel le akarom élni az életem (már 3 éve) és utólag nagyon bánom, hogy nem vele történt meg.

Persze ott a másik lehetőség, hogy csak dugni akarsz. Te tudod. De akkor sem javaslok prostikat. Gondolj bele hány pasi átment már rajta... undorító.

2012. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Aki azon a véleményen van, hogy várjál, szerintem csak közvetve a "sült galamb" egy hibrid fajtáját próbálja rád eröltetni. Nem szabad az "ösztönöknek" nemet mondani, ezt vésd fejbe. Persze, mivel emberek vagyunk, ezért civilizáltan kell viselkednünk, tehát ezt is így próbáld kezelni. Keress fel egy tapasztalt pillangót.


Már írtam korábban. Még annyit hozzátennék, hogy ma kevés lány van, aki megfelelő türelemmel és megértéssel tudná kezelni a te helyzetedet. Ma már egy nő elvárja/igényli, hogy ki legyen elégítve, és nem tanórát fog tartani. (Lehet ez ellen kardoskodni, de előszőr éld bele magad a nő helyzetébe, komolyan..)


Az elmúlt röpke 30 év alatt fejetetejére állt minden, az oldschool "várom a tökéletes, és a tökéletes alkalmat" enyhén szólva "obsolete".

2012. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
A tapasztalt pillangónak lehet nemi betegsége, amit a testnedveken keresztül is át lehet adni.Aki nem csak szexet akar, hanem szeretkezést, és hosszú távú kapcsolatot,szerelemből az megérti, hogy még szűz.És nem sietteti a dolgot.Mindennek eljön az ideje.Sajnos a mai világban sok kis ribi van, aki csak b*szni akar, az menjen a p*csába.Igenis vannak még értékes lányok, csak kevés.
2012. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Sipor válasza:
Szerintem mindent csinál hatsz amit ajánlottak csak ne fordulj "fizetős puncihoz" légyszíves. :D
2012. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
A prostikat én is kihagynám, és azzal érvelni mellettük, hogy kevés lány van, aki megfelelően kezelné a helyzetet, hülyeség. Néhány évvel ezelőtt én voltam egy srácnak az első. Nem volt szerelem, de barát és barátnő voltunk (azért a szerelem nem jön olyan könnyen, hogy mindenki arra várjon...). Engem kifejezetten izgatott, hogy én vagyok a tapasztalt, és hogy majd én jól "beavatom" a dolgokba. Minden tökéletesen sikerült. Szerintem sokkal jobb lehet valakinek ilyen élményre visszagondolni, mint arra, hogy az első alkalomért fizetnie kellett egy vadidegen, félig elhasznált nőnek. :D
2012. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Az apám erre azt mondta, hogy ő is Trabanttal kezdte. :-)

Nem kell rögtön a tökéletest keresni. Az első barátnőmmel nem voltunk szerelmesek (enyhén szólva), de három hónapig együtt voltunk, és azalatt gatyába rázott annyira, hogy utána már készen álltam az igazira. Két hónappal a szakítás után jött is. 11 éve házasok vagyunk.

26 éves voltam.

2012. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!