Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves szűz srác vagyok, de...

19 éves szűz srác vagyok, de nem igazábol van kivel elvesztenem? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 00:24
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
milyen viktor?:D
2012. márc. 31. 16:48
 12/28 anonim válasza:
Hát Pikti!! :D
2012. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ha égetően fontos (szerintem várhatsz még vele), akkor keresd fel az erre szakosodott oldalakat. Nézz ki egy bn-t, aki neked szimpatikus és jó beszámolókkal rendelkezik. Majd szépen hívd fel, mondd el, hogy mi a helyzet. Fontos, hogy mindent mondj el, mert akkor úgy áll hozzá. Megbeszélsz vele egy időpontot, részleteket, meg a többi apróságot. Elmész (nem berezelünk, és otthon a sarokban kislány módjára sírdogálunk!!), és hagyod hogy "vezessen". És voálá, pá szüzesség!
2012. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
100%
Nem kellene bíztatni egy 19 éves srácot arra hogy azonnal feküdjön le valakivel aki szembe jön, főleg nem olyanra bíztatni hogy prostival, elkaphat valamit, és emlékezetes lesz neki, és nem úgy hogy jó volt hanem hogy rossz.A másik az hogy ilyen közönséges emberek rontják el a társadalmat,akik így beszélnek mint az előttem szólók.Egy rendes 19 éves srác, aki szűz, maradjon is az egy darabig, és inkább ne adja oda magát akárkinek, mert a szűziesség egy kincs a mai világban.Kedves 19 éves srác!Ráérsz még vele, majd úgy is érzed, ha megismerkedsz egy olyan lánnyal akit szeretsz,és hosszú távra gondolkodj,mert egy érzelmi roncs leszel felnőtt korodba ha mindenkivel lefekszel,kiégsz és az igazinak mit adsz???!!!mert ez egy belső intimitás, ami másra nem tartozik, és úgy is érzed ha ott az ideje.Ne siettesd kérlek.Egy jóakaród.H.
2012. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 rianas válasza:
100%
Ne rontsd el! Az első fontos. Mindig fogsz rá emlékezni.Ne hallgass ezekre a dugattyús gőzgépekre!
2012. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

alulirok az utolso 2 valaszra, gondolkodj el azon is, ha elso szexualis kapcsolatod utan, egy piszok no, meg egy gyereket is tesz a nyakadra ! .....

meg igen, a sokk szexualis kapcsolatokon terjedo betegsegek ...

informalodjal ! mindezeket ertelmezve es azutan, en is ugymondom, eljon majd egy lany ! ....


fiu edesanya

2012. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Eliza b+!

Egy fiú nem is lehet édesanya!!!


:))

2012. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak üzenem -> Eliza nem is azt mondta,hogy a kérdező egy édesanya lenne,hanem azt,hogy egy szemét nő akár a nyakába is varrhat egy gyereket,ha nem vigyáz! Amúgy meg kedves kérdező, 19 évesen nem nagy baj manapság,hogy még szűz vagy én is az vagyok pedig már lassan én is 19-hez közelítek... Én is bántam egy darabig meg minden,de aztán hallottam ismerőseim sztorijait,hogy ők mennyire megbánták,hogy az elsőt nem egy szerelmükkel tették meg hanem csak úgy,mert már bénának érezték magukat amiért körülöttük már csak ők voltak szüzek és beláttam,hogy majd tényleg csak olyannal akarom meg tenni akit tényleg igazán szeretek... Szóval hajrá ismerj meg egy lányt és ha bele szerettél akkor ott a lehetőség! Ha nem bántalak meg vele...meg kérdezhetem,hogy volt-e már barátnőd és hogy mikor és mennyi ideig tartott a kapcsolat??! Üdv. 18/L
2012. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Á jó, hogy vannak még ilyen lányok mint az utolsó válaszoló :D Akkor még van remény...


19f szűz

2012. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 flindi válasza:
Szerintem ha két szűz neki kezd az nagyon vicces lesz... Inkább egy jó állapotú idősebb lányt javallanék :) Feltéve ha nőkben gondolkozol :D
2012. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!