Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan értelmezitek a szüzessé...

Hogyan értelmezitek a szüzesség elvesztését? Fiúknál/Lányoknál?

Figyelt kérdés

Szóval ti hogyan gondoljátok, mikortól számít egy ember már nem szűznek?

Amilyen lehetőségekre én gondoltam:

-amikor belehatol a lányba

-amikor el is élvez a fiú

-amikor el is élvez a lány

-miután mindketten elélveztek

-amikor vége van az aktusnak

Szerintem akkor már nem szűz egyik fél sem amikor konkrétan a pénisz már a hüvelyben van. De úgy érzem, hogy az a rendes szüzességelvesztés - első szexuális élmény - amikor mindketten élvezik és el is élveznek. Legalább is én így gondolom befejezettnek a dolgot.


2009. jún. 15. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a szüzességét már ott elveszti, hogy behatolt, hiszen akkor már nem "érintetlen" ....a többi már csak részlet kérdése, de a szüzességet onnan számoljuk, hogy volt e nemiszervi behatolás


20/

2009. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
L lemaradt :)
2009. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a fiú behatol a lányba a péniszével onnantól már nem szűz egyikük sem. Az lényegtelen, hogy elélveznek-e vagy stb. - ebből a szempontból.

Hiszen a szűzhártya már átszakadt és kész.


Különben fiúknál elég hülyeség, mert ők gyakorlatilag nem vesztenek el semmit, max. "átesnek a tűzkeresztségen" :)

2009. jún. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Hú de túlbonyolítod a dolgokat! Elősször is onnantól nem szűz egy lány, hogy egy fiú a péniszével beléhatol és onnantól nem szűz egy fiú, hogy berakja a péniszét egy lány hüvelyébe!Remélem eddig érthető!

Az élvezésnek/elélvezésnek semmi köze sincs a szüzesség elvesztéséhez! Nekem 3 év nemi élet után volt elősször orgazmusom, most akkor 3 évig szűz voltam? Ez butaság, minek túlspilázni a dolgokat???

Gondolj csak olyanra, hogy ha egy szűz lányt megerőszakolnak. A pénisz beléhatolt, a szüzességét elvesztette, de élvezte e a dolgot szerinted?

2009. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első behatolástól kezdve egyik fél sem számít már szűznek.

az elélvezős dolog azért hülyeség szerintem,mert ha lesarkítva vesszük,akkor jónéhány nő egész életében szűz maradna,pedig megszámlálhatatlan sokat szexelt.Nincs összefüggésben a kettő.

Az aktus vége is nagyjából ugyanezt jelentené,vagy hát kinek mi a vége,érted...ha elélvezéssel van vége,akkor ugyanott vagyunk,mint amit az elélvezős résznél írtam,ha meg csak úgy simán kiveszi és abbahagyja,akkor az ugye elég relatív.

Aztán jönnének a kérdések,hogy "nem lett vége az aktusnak,akkor ugye még szűz vagyok?"

Szerintem elég logikus.

2009. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első alkalomra nem sikerül mindenkinek sex...tegyük fel hogy a férfi első behatolasa annyira fáj , hogy nem csinálják tovább akkor az azt jelenti hogy nem szűz...
2009. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Ajj..hány éves vagy?

Kuki a punciba. csá

istenem...

shk.

2009. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ÉS HA NEM SZERETKEZNEK, HANEM CSAK A FIÚ MEGÚJJAZZA A CSAJT akkor sem mondható szűznek a csaj????, tehát mág nem hatolt be!hmmmmmmmm??????????
2009. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Attól hogy megujjaznak valakit, attól még a szó pontos értelmében szűz marad, az egy dolog, hogy a szűzhártyája lehet hogy átszakad, de a szüzesség elvesztését arra értjük, amikor a fiú a PÉNISZÉVEL beléhatol!!
2009. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látom senki nem tudja rendesen, csak gondoljátok, amit neten/TV-be láttok :D


Elvesztésnek az számít, amikor testestől-lelkestől odaadod valakinek magad. Ezen belül egész pontosan a közösülés pillanatában.


Ha megerőszakolnak, attól még az maradsz, ha kényszerből teszed is, pontosan a lelki vonzatai miatt, lehet hogy a lányoknál van a hártya, de nem a hártya megléte számít, hanem az élmény, és ha ezt nem teljes odaadással teszed (a másik hozzáállása nem számít), akkor valójában sose adtad oda magad annak a másik embernek, nem lettél teljesen az övé.

2015. dec. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!