Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik a legalkalmasabb póz a...

Melyik a legalkalmasabb póz a szüzesség elvesztésére?

Figyelt kérdés
Melyik amelyik úgymond "fájdalom mentes"? Misszionárius? legelső alkalommal a lánynak kell mozognia vagy a partnere ritmusát föl"kell" vennie? vagy csak mozdulatlan és az elsőt a partnerére "hagyja"?
2008. ápr. 14. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nálunk mindkettőnknek az első volt. nekünk az jött be, h én(lány) voltam felül, mert így sokkal jobban tudtam irányítani, mi fáj nekem és mi jó.
2008. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a misszionáriust javasolják, ennek a legjobb a "fekvése", így áll a hüvely és a pénisz olyan szögben, hogy a legkisebb fájdalmat okozza.

De ha még félsz, bármitől is, ne tedd meg. Majd ha tuti biztos vagy magadban és semmi kétséged nincs!!

Az első alkalom is alkalom, akkor is bele kell adni mindent. Ha egy nő csak fekszik szex közben, szerintem az nem is szex, hanem csak a férfi dugja...

a szexből, hogy szeretkezés legyen összhang kell, bizalom, megértés, közös akarás, szeretet, szerelem. Együtt kell tenni, tehát mozogni is együtt kell. Irányítsátok egymást, és idővel kialakul. Az első alkalom minden kapcsolatban furcsa, és kb kell 10 szeretkeés, hogy valamennyire megismerd a másikat.

2008. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

azt szoktak mondani ha a baratod kedves,segit neked ugymondan iranyit,(mozgatja a feneked pl.ha fentvagy hogy felvedd az Ö ritmusat)nekem konyebb volt alul lenni hagyni hogy Ö hatoljon be elsore igy csak addig fajt amug atszakadt a szuzhartyam...felulrol nekem most is kenyelmetlenebb nehezebb "beengedni".

A fiuk tobb mindent tudnak tenni ha azt nezed nem ugy mint a lanyok a fiuk behatolnak a lanyok pedig hagyjak, azert megsem legyel ugy mint aki nincs ott figyelj ra csok kozben de ne igyekezz Te Öt iranyitani! =)

2008. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem. szal az elsőnél a "nehéz feladatot" hagyjam rá, de közbe néha néha mozogjak én is? azt mondjuk gondoltam, hogy nem kéne úgy viselkednem, mint egy darab fa :) csak kiváncsi voltam =)
2008. ápr. 14. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a partnered tapasztaltabb akkor jobb a misszionárius, mert ilyenkor ő hatol be szépen finoman, de te is tudod irányítani, mondjuk ha a fenekére, csípőjére teszed a kezed, hogy jobban beléd hatoljon nyomod vagy eltolod ha nem akarod és a csipődet is tudod mozgatni körkörösen meg le fel a fenekddel együtt, aztán a többire majd rájöttök később, hogy kinek mi jó.
2008. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem. igen ő tapasztaltabb, de most akkor mozogjak vagy ne?:D
2008. ápr. 14. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne mozogj.Most az en tapasztalatom az h ha alul vagy akkor nem faj annyira! neked nem kell mozognod csak hagyd erezni azt a kellemes fajast! nme tom mijen a termeszeted de ha izgulsz es tenyleg akarod h elveszen , levezed a parodat akkor fajdalom mentes es ver mentes is lehet! En tanacsom NE MOZOGJ. MAj a 6-7ik alkalomnal
2008. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
érdekes,nekem pont hogy nem a missz.volt a jó először,hanem a lovaglás.abban nem fájt az első egyáltalán.
2008. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy "fájdalommentes" pozíció! Ha nem leszel kellően felizgulva, benedvesedve, vagy görcsölsz, idegeskedel rajta, akkor fájni fog! Pesze nem úgy kell érteni ezt a fájdalmat, mintha beléddöftek volna egy kést! :) Érezni szerintem fogod (nyilaló, szúró fájdalom), csak majd elválik, hogy jobban, vagy kevésbé érzed. Ha a missz.pózt választjátok, akkor neked kell felvenni a partnered ritmusát, ha pedig a lovaglót, akkor te diktálod az iramot! Jól teszed, ha nem fekszel úgy, mint egy darab fa! Sok sikert!
2008. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! =)
2008. ápr. 15. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!