Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor mondjam el neki?

Mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és vidéken nőttem fel, mondhatni távol a civilizációtól és a szüleim is keményen fogtak, nem volt még komoly kapcsolatom és még szűz vagyok.

A fősuli miatt felköltöztem Pestre és már untam, hogy egyedül vagyok, elkezdtem randizgatni, de nem voltam hozzászokva az ilyen szintű és ilyen gyorsaságú közeledésre egy sráctól. Mára ezt megszoktam, viszont most azzal van gondom, hogy a srácok már az első randin rögtön a szexuális életről, szokásokról kérdezgetnek, ami ugye nekem nincs. Próbálom terelni a témát, de vannak akik nagyon kíváncsiskodnak.

Most van egy csoporttársam akivel kezünk ismerkedni és ha így haladunk lassan komolyabb témákba is belecsúszhatunk. Tetszik nagyon a srác és úgy érzem vele komolyabban is el tudom képzelni viszont nem tudom, mikor mondjam el neki, hogy szűz vagyok. Túl hamar nem akarom, nehogy csak arra menjen ki a játék, hogy megdöntsön egy szüzet és hazudni sem akarok, ha szokásokról kérdez!

Szerintetek mikor kellene?


2012. márc. 24. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rákérdez és erről a témáról beszélgettek, akkor érezni fogod, hogy ő mennyire komolyan beszél erről a témáról. Lehet, hogy neki sincs még ilyen irányú tapasztalata.

Mindenesetre ne titkold el előle. Ha csak megfektetni akar hamar, akkor ez jobb, ha még most derül ki. Ne titkold el előle.

2012. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan ciki és volt már aki nem hitte el, mert nem pont úgy nézek ki...
2012. márc. 24. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mihamarabb mond el neki, mert a végén azt hiszi h titkolózol előtte! Ha meg nem tetszene neki h szűz vagy tudod tartani magad annak akinek jó hogyha szűz vagy! :) Sokkal szebb egy olyan kapcsolat kezdete ahol mind a két fél szűz! :) Sokkal aranyosabbak szerintem! :)))
2012. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte. Én 20 éves vagyok és szűz. Ráadásul fiú. Így különösen gáz :D


De ezt már elég hamar letisztáztuk barátnőmmel, és mégsem dobott, hamarosan túl is leszek rajta. Úgyhogy normális esetben nem hiszem, hogy ez nagy gondot okoz.

2012. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő tuti nem az és 23.
2012. márc. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!