Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom nem tudja, hogy Ő...

A barátom nem tudja, hogy Ő vette el a szüzességem, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Igazából fel sem merült benne, hogy nekem Ő volt az első, mert előtte már egy csomó fiúm volt, de én velük nem feküdtem le... Egy párszor már elhintettem neki, hogy még szűz voltam, de egyszerűen nem hiszi el, azt hiszi, hogy poénkodom...

Hagyjam, hagy higgyen amit akar, vagy üljek le és beszéljek vele komolyan? Vagy ez a dolog nem annyira fontos, hogy elhiszi-e vagy sem?

:S :D


2012. márc. 23. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Higyjen amit akar :) Nem fontos tényleg:)
2012. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
én elmondanám neki, szerintem ő is örülne. :)
2012. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Tuti örülne neki ha tudná hogy ő volt neked az első :)
2012. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mikor mondom is neki, nem hiszi el mert azthiszi,hogy " csak úgy " mondom.
2012. márc. 23. 18:48
 5/11 anonim válasza:
ha lesz egy komoly "egymásszemébenézés" akkor mondd el neki. amúgy meg ne erőltesd a dolgot, ha téged nem zavar, hogy ő mit gondol
2012. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
különösen nem zavar, csak nem értem, hogy ez miért olyan hihetetlen!?
2012. márc. 23. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehet észrevenni egy lányon hogy szűz? Már itt elakadtam. Már csak az anatómiai okok miatt is...
2012. márc. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Milyen anatómiai okok?

Ezek szerint én anatómiailag elég tág vagyok, mert a barátomnak vastag a pénisze én meg nem éreztem fájdalmat, tök ugyan olyan volt, mint mikor most, sokadjára szexelünk.

Komolyan szűz voltam. Még csak nem is maszturbáltam előtte olyannal, ami átszakíthatott, kitágíthatott volna.

Másrészt, nem hiszek a kitágulásos dologban.. Ha én ez előtt 30 férfival feküdtem volna le, akkor is ugyan olyan tág/szűk lennék, mint most.


Vagy nem értem, mire akartál ezzel utalni...

2012. márc. 24. 01:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát szűzhártya nélkül születtél?
2012. márc. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hallottál már olyanról, hogy valami miatt elszakadt már korábban a szűzhártya??????????

én 8 éves koromtól szertornáztam, 12 éves koromtól lovagoltam, akrobatikus rockroll-oztam... Talán már 12 évesen egy spárga közben elszakadt, nem tudom.

De nem véreztem az első együttlétkor, és semmit sem éreztem. Úgy értve, hogy nem fájt, nem feszített, semmi.

2012. márc. 24. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!