Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, ha valaki szűz?

Miért ciki, ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és most tudta meg,h én még szűz vagyok...és hát ez nemnagyon tetszik neki...

de mi ezzel a baj?



2012. márc. 17. 08:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A pasi egy bunkó f@sz! (Már bocs)

Ha nem tetszik neki, akkor dobd a francba, és ha te is az előbb leírt módon "majomnak" tartod, akkor nem értem hogy miért nem dobod, abszolút nem érdemli meg hogy neki add.

2012. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

bunkó a hapsi, de azért halkan megjegyezném, ha a pasi szűz huszonéves korában is, akkor az a lányok részéről nem bunkóság otthagyni őt, csak azért mert szűz és nincs kellő tapasztalata ffinek?


Vagy az már nem számít?


Engem ez aggaszt a legjobban, sajnos vannak bunkó srácok, sok hüle ember.


FFI-ak azért örülnek, ha valaki szűz, sok esetben, de fordítva a csajoknál... megvetk azt a legényt..

ÉS jön a többi: önértékelési zavar, frusztráltság satöbbi..

2012. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki csak van akinek furcs hogy 16 évesen nem járt még benne a fél város fasza de az ilyen hülye
2012. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ciki a cuki vagy cuki a ciki? Ez itt a kérdés.

Shakespeare nyilván a sírjában forog...

2012. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Semmi,gondolom mivel még szűz vagy nem nagy,tég a vaginád.

És aki nem szűz annak tágabb...Aki szűz az első mindtkét félnek fáj,legfőbbként a nőnek,de a fiúnak is akár szűz akár nem.

2012. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

a pasid egy f@szkalap szerintem totál nem ciki


15/f

2012. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!