Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves fiú vagyok és el...

16 éves fiú vagyok és el akarom veszteni a szüzességem de nem tudom hogy hogyan hogy csak 1 északás kaland legyen vagy barátnőmmel (ami jelenleg nincs) és ha csak 1 ésakás akk hogy? Vagy ez még korai? Teljesen tanácstalan vok lécci írjatok nekem.

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 20:57
 1/9 anonim válasza:
100%
Már az írásod alapján is lehet látni, hogy ez még nem a te műfajod. Várj addig, amíg magad mérlegre tudod tenni ezeket a dolgokat.
2012. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én elvennèm szívesen...
2012. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd akkor jött el a szüzességed elvesztésének ideje, ha meg sem fordul a fejedben, hogy: Megtegyem? Ne tegyem? Korai? Késői? stb... Na akkor veszítsd el a szüzességed!
2012. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sztem célszerű lenne olyannal akit szeretsz:) sok sikert! *-* 16/l
2012. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem korai. 1 éjszakás kalanddal az egész nem lesz más mint egy béna dugás.

Egyébként miért akarod ennyire elveszíteni??

2012. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát mert pasiból van :D
2012. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es és 6-os válaszoló: Vagy értelmes dolgot írj, vagy inkább ne írj semmit.Agyam eldobom a hülyeségeidtől...
2012. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@ #7


Csak izgul a kis nunija mert talált magának kant! :D

2012. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! szerintem csináld olyannal akit szeretsz, és amikor jól esik. Sose cselekedj kényszerből, csak ha meg akarod tenni, különben nem érzed majd jól magad. Sok sikert (sosem korai :D )
2017. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!