Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves srác vagyok és van...

21 éves srác vagyok és van egy csodálatos 17 éves barátnöm aki még szüz és nem tudom de már 2 honapja együtt vagyunk, hogy miért nem sexelünk még!? Azt álitja hogy nem fél nem is ragaszkodik a szüzeséghez.

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Áruld el nekem papi, hogy 21 évesen egy 17 éves még szűz barátnővel, 2 hónap kapcsolat után mi a rosseb kénköves p1csáját akarsz itt még szexelni?
2009. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ohh ez nem rossz ötlet ez a petting hm ezzel lehet növelni benne a vágyat ez jo ötlet ,, na meg aztán tényleg szebb ha ö akarná ezt én is igy szeretném hisz nagyon szeretjük egymást
2009. jún. 12. 20:41
 13/14 A kérdező kommentje:
HÁT PAPI BARÁTOM ÉN NEM TUDOM MI A NAGY FASZODAT TESZED ITT TE MAGAD TE BE VAGY ROZSDÁSODVA? EZ MÁR 2009!!! HOL ÉÉLSZ TE MÉG AZ Ó-KORBA? EZ MÁR MEGENGEDETT 15 ÉVTÖL TE KÖCSÖG!!! NEM GONDOLTÁL MÁR RÁ HOGY MI VAN HA JÁRSZ EGY CSAJAL 1 ÉVET ÉS NEM ILLETEK ÖSSZE SEXUÁLISAN? HA MÁR ANYIRA ÉRTESZ HOZZÁ!
2009. jún. 15. 18:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát nemtom miért olyan nagy kérdés ez... megkérdezni a csajt, hogy van kedve-e szexelni. Aztán ha azt mondja még nem, akkor vársz még. Lassú víz partot mos.


De az is lehet h erre vár, csak nem meri szóba hozni, nehogy ribancnak nézd...

2010. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!