Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves srác vagyok és van...

21 éves srác vagyok és van egy csodálatos 17 éves barátnöm aki még szüz és nem tudom de már 2 honapja együtt vagyunk, hogy miért nem sexelünk még!? Azt álitja hogy nem fél nem is ragaszkodik a szüzeséghez.

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Talán azért, mert ennyire sürgeted... 2 hónapja vagytok együtt, de neked már azon jár az eszed, hogy hogyan vedd el a szüzességét... Megértem, hogy még nem akar lefeküdni veled. Én fél éve vagyok a párommal, és most már tudom, hogy neki akarom adni. :)

22/L

2009. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
45%
hát egyszerű beszéljetek róla ..hogy mikor meg hol ... és ennyi
2009. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

ha kell a csaj akkor tedd a magadévá:D

na jó vicceltem...ha ugy gondolod h ő is akarja és nem lesz bejőle baj akk lehet róla szó...

2009. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
szerintem teljesen normális, hogy nem bújik veled ágyba 2 hónap után. én fél év után feküdtem le a barátommal. előtte nem akartam. és főleg ha ezt neki is mondtad, akkor meg is értem, hogy nem akar pont veled... hiszen két hónap után már azon elmélkedsz, miért nem fekszik le veled. szerintem beszéljetek róla. de ne sürgesd, könyörgöm. nem tudsz várni még pár hónapot?
2009. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommikat ...nem kell könyörögni én jofiu vagyok még nem mondtam neki hogy szeretném eccer sem és nem sietetem csak rákérdeztem és nagyon szeretem s tisztelem öt.. fontos nekem csak meg szeretném érteni!! =) de már lassan sikerrel járok
2009. jún. 10. 21:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én 4 hónap után feküdtem le a barátommal.
2009. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után? Lehet, hogy a lány nem ragaszkodik a szüzességéhez, és nem is fél, de azért tartsd tiszteletben azt, hogy még tiszta, és ne akard rögtön elvenni tőle! Örülj neki, hogy te leszel az első az életében, szerintem ez nagyon romantikus! :) Vannak, akik fél vagy akár egy évet várnak, pedig egyikük se szűz már. Nem vagyunk egyformák, egyeseknek ez lassabban megy, másoknak nem.
2009. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

en egy ev utan... es meg akkor sem ereztem kesonek azt hogy szorosabbra fuzzuk a kapcsoaltunkat...

az a "mar ket honap" szerintem MEG csak ket honap. varjatok meg...

2009. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vesd fel neki az ötletet 18éves korában, lehet hamarabb rá fog bólintani. Örülj neki inkább hogy nem az a fűvel fával típus.
2009. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már 2 hónap... Az már komoly idő! :-P


aellen fog állni, és annál inkább azt fogja érezt, hogy csak "azt" akarod tőle. Azt kellene inkább elérned, hogy már a falat kapatja a vágytól, és mindennél jobban akarjon Ő MAGA lefeküdni veled. Sürgetéssel ez nem fog menni, nem a vágyat fogod növelni benne, hanem a kényszert. Sok petting, sok csókolózás, sok összebújás, beszélgetés, és rengeteg IDŐ!

2009. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!