Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy szexelhesse...

Mit csináljak hogy szexelhessek én is?

Figyelt kérdés

20éves fiú vagyok nézem a csajokat ők mindig kapcsolatban vannak , nézem az ilyen menőbb srácokat ők már ritkábban vannak kapcsolatban , rájöttem a csajok annyit szexelhetnek amennyit akarnak minden héten mással ezt sajnos egy 20 éves fiú nem teheti meg csak ha 30 lesz mert addigra lesz kapos a fiatal csajoknál, mit csináljak hogy szexelhessek annyit mint egy csaj ???,

ez így van vagy én látom rosszul ?

és mit csináljak ?örömlányhoz is elmegyek majd .hogy ne bénázak , az első csajomnál ,


2012. márc. 11. 17:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1.Kapcsold ki a számítógépet

(Tudom nehéz de el kell hogy jöjjön ez a nap is)

2.MONDOM KAPCSOLD KI...

3.Igen ez az jelenti hogy a WOW-bol ki kell lépned..

4.Igen hagyd abba...

5.Húzd fel a redőnyt...

......

6.Menj ki az utcára...

Bár nem árt a napszemüveg hisz a fény bánthatja a szemed...

7.Igen az a lány...általában hosszú a hajuk...

Nem Nem kékek és nincs hosszú fülük sem és varázsolni meg harcolni se tudnak és nincs szintjük se...


Ha szerencséd van akkor találsz egyet és szexelhetsz is...vagy fizethetsz a tripperért és a tetvekért ha gondolod...

2012. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szálj be apuékhoz ;)
2012. máj. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!