Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy szexelhesse...

Mit csináljak hogy szexelhessek én is?

Figyelt kérdés

20éves fiú vagyok nézem a csajokat ők mindig kapcsolatban vannak , nézem az ilyen menőbb srácokat ők már ritkábban vannak kapcsolatban , rájöttem a csajok annyit szexelhetnek amennyit akarnak minden héten mással ezt sajnos egy 20 éves fiú nem teheti meg csak ha 30 lesz mert addigra lesz kapos a fiatal csajoknál, mit csináljak hogy szexelhessek annyit mint egy csaj ???,

ez így van vagy én látom rosszul ?

és mit csináljak ?örömlányhoz is elmegyek majd .hogy ne bénázak , az első csajomnál ,


2012. márc. 11. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell örömlányhoz menned... inkább ismerkedj, biztosan találsz olyat akinek tetszel, kizárt, hogy nem. :)
2012. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem érdekel elmegyek , mert nem akarok bégni majd az elsőnél és vágyoma szexre ám gyúrjam ki magam vagy mit csináljak ha annyit akkarok szexelni mint a csajok ???
2012. márc. 11. 17:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja legyél kigyúrt ÉS legyen vastag a pénztárcád, akkor minden héten fel tudsz szedni más csajt. Aztán ha rájöttél mi kell a boldogsághoz gondold át mégegyszer az egészet.
2012. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem hogy nagyon be tudnál égni, ha tisztában vagy elméletben a dologgal :D Amúgy meg annyi könnyűvérű lány van, hogy nem hiszem el hogy nem tudnál összeszedni egyet, persze, jobb lenne ha rájönnél, hogy ez nem boldogít hosszú távon sajnos. De ha mindenáron ezt akarod akkor próbálkozzál lányoknál, manapság már szerintem én is be tudnék fűzni egy lányt, pedig én is lány vagyok...
2012. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ezen szerintem. Mire 30 leszel már úgy sem fog érdekelni a szex rész. Csak a gyengédség. Addig is halgass Norah Jones-t vagy Jamie Woon-t. Nekem bevált ez a "terápia". Sok szerencsét addig is.

PEACE

2012. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha! Ku rvánál is be lehet égni! De még hogyan! Míg egy naiv kiscsaj csak pislog neked, addig a ku rva kiröhög, sürget, un és amit még csak elképzelni sem tudsz! Alig várja majd hogy elmenj, és nem az orgazmusodat, hanem hogy kilép végre az ajtón! Hogy ne is lásson többet, csak a pénzed kell neki!

Amúgy meg aki 20 évesen nem tud senkit felszedni az 30 évesen sem fog tudni!

2012. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
59%
nem hiszem el h ne tudnál becsajozni, lehet h oka van h pl kerülnek a csajok (lehet h eléggé bunkónak tartanak vagy nyápicnak stb..) vagy azis lehet h már eleve rossz csajoknál kezdesz és eléggé magasra tetted a lécet :/ és egyáltalán nem égő ha még szűz egy srác, nem értem miért gondolja mindenki h ez gáz :S én ismerek olyan srácot aki 22 évesen vesztette el és azzal akit most a legjobban szeret, pedig a csaj már nem volt szűz... és még sem hurrogta le senki.. és amúgy is a szex azért jó, mert olyannal csinálhatod akit szeretsz, így névtelenül valakivel nem az igazi :S sztem még bánnád is azt az alkalmat mikor megtetted, meg am is ki tudja miket nyalhatsz be egy prostitól...
2012. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Ha azon töröd a fejed, hogy minél többet szexelhess, az nem rossz dolog. Én is voltam ilyen! és én sem vagyok egy Adonis csálék a fogaim és pénzel sem tömtek ki a szüleim... :/ A célom az volt, hogy 3-4 naponta feküdjek be egy "új" csinos (nem trampli, colos, dagi stb...) csaj mellé.


Saját példámat leírom röviden hátha tanulsz belőle.


Én is kondival kezdtem eredmények is voltak (hatalmasra nőttem kb 100-110 kg tömör izom) de nem lett meg a várt cél, bár feltudtam csípni egy -két lányt.

Mivel nem volt meg a cél, sőt egy kondis sérülésem után el is híztam abba is hagytam a kondít -> rövidesen leépültem. Így ekkor nem voltam túl kapós így kicsit bele is törődtem ebbe és nem foglalkoztam evvel a csajfelszedős célommal. Viszont elkezdett érdekelni a tanulás ahogy elkezdtem tanulni rögtön már melókat is tudtam vállalni és pénzem is lett egy kevés ami dobott kicsit a magabiztosságomon. aztán egyre műveltebb lettem, gyakrabban maradtam józan a bulikban és ismerkedtem, beszélgettem viccelődtem a csajokkal... de a céltól messze voltam a duci testalkatom miatt zárkózott lettem. Lassacskán rászántam magam megint, hogy mozogjak és így elkezdtem bringázni, de ez nem volt elég így falmászás, kajakozás, úszás, boxolás, erőnléti kondizással és fogyó illetve diétázással kb 2 év alatt leadtam 30-40kg -t ezek közben folyamatosan tanultam és képeztem magam különféle témákban (ezotéria, hit, politika, filozófia, pszichológia, női test, nők anatómiája stb..), egyre nagyobb baráti, ismerős kört építettem ki... de a csajozásra meg nem fordítottam nagy hangsúlyt (nem is volt rá időm) így csökkentettem a sportokat.

Aztán, nekivágtam! Intelligens voltam és örömszerzésben is volt egy kevés tudásom de még nem 100 as, igényes és művelt voltam. Jó volt a humorom és ff. modelleket megszégyenítő testalkatommal minden lehetőséget megragadtam és nagyrészt el is értem, hogy nőket, lányokat szedjek fel 1-2 alkalomra (neten, suliban, buliban, utcán, boltban stb...), aztán folyamatosan egyre magasabb szintekre raktam a lécet a lányok terén... Amikor már nem volt magasabb lehetőség akkor már poénra vettem az egészet és egyszerűen arcátlan módon használtam ki őket. Amit most sajnálok, de nem bánok! Illetve egyébként így szedtem fel a legtöbb csajt, nőt akik egyébként nagyon igényesek, műveltek és csinosak voltak egytől egyig. A csajozós szövegemet sem bonyolítottam túl egyszerűen megmondtam nekik, hogy mit akarok tőlük és hogy tőlem is meg fogják kapni azt az élményt amit nem felejtenek el... és ennyi :/ Visszagondolva lehet kár volt ezért ennyi évet várni...

Így csak buzdítani tudlak, ha ilyen vágyad van akkor hajrá.

Azt, hogy hogyan csináltam?! ...sokszor kérdezték haverjaim ismerőseim, de én sem értettem tisztán én a megszerzett tudásomnak (talán a pszichológia segített meg a sakk. Talán, hogy mindig megterveztem egy- egy randit, találkozót, együttlétet tudatosan személyre szabtam kész válaszokkal és beszélgetés szállal mint egy filmet. Különösen nagy figyelmet szenteltem minden egyes lánynak amíg együtt voltam velük addig csak ő rájuk figyeltem és minden egyes mozzanatukat lestem, ha kellett reagáltam rájuk... ) könyvelem el, hogy sikerre vittem végéül a célomat. Amit 3 évig űztem is nemi betegsége és nőkre, lányokra nagyobb anyagi ráfordítás nélkül(magamra azért bőven fordítottam az anyagiakat)!

Most 26 vagyok és boldog. 1.5 éve a párkapcsolatommal élek együtt. Azt hiszem lehiggadtam... azóta is vannak lehetőségeim, de nem élek velük!

Még egy kis infó. Én a célomat 14 évesen állítottam föl magamba lehet matekozni mennyi időmbe telt ez...?!


illetve a kérdéseidre is válaszolnék!


1.) nem kell 30 éves korodig várni!

2.) rosszul látod, hogy nem látod! -> ez agyban dől el és ezért mondják, hogy átlagosan a lányok hamarabb érnek. (Nem csak a biológia miatt!!!)

3.) csináld ésszel és azt amit szeretnél. -> jobb korábban elkövetni a hibákat mivel később tanulsz belőlük!

4.) ha elmész egy qrv*hoz akkor (amit egyébként én nem próbáltam) semmiképpen sem spórolj rajtuk!


Szóval HAJRÁ! Bízom benne tudtam irányt mutatni.

2012. márc. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 ez igen,grat neked,mintha magamat olvasnám,ugyanezek,edzés,önfejlesztés ezerrel.Pontosan ugyanígy,csak még nem szedtem fel vagy 500 csajt,de rajta vagyok hogy a nőknél is sikeres legyek.
2012. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Edzd fel magad szép arányos alakúra, nem kell 110 kg-ot nyomnod azért, hogy felszedj egy csinos lányt. Nevettesd meg ne viselkedj vele alpári módon. Nem kell túlbonyolítani az egész csajozás dolgot. Én is azt gondoltam, hogy a nőknek akkora elvárásaik vannak a férfiakkal szemben de mégsem. Ha egyszerűen jól érzi magad a társaságodban akkor már 70%, hogy az ágyadban van! Sok sikert! :)
2012. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!