Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most fogom elveszteni a...

Most fogom elveszteni a szüzességem de nem barátnővel hanem van egy lány aki feljön hozzám és. Jótanácsok?

Figyelt kérdés

kicsit ideges vagyok h minden jól mennyen, betudjam neki tenni.., ne mennyek el hamar.., végig fölálljon.., segítsetek lécci

18/F



2012. márc. 8. 16:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

kössz az értelmesebb kommenteket

és nem hivatásos csak egy olyan csaj aki már régóta leakar velem feküdni de nemakar többet és most énis bennevagyok a dologba..

2012. márc. 8. 16:50
 12/15 anonim válasza:

Én csak annyit tanácsolnék, hogy ha izgulsz, meg félsz, hogy hamar eldurran majd az ágyú, akkor csapd ki előtte 1-2 órával!

És csak keményen ;)

21f

2012. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Hallod! szánalmas vagy a csajjal együtt remélem végig hervadt lesz a himbi limid.
2012. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hány éves a lány és mennyire tapasztalt?

tudja, h szűz vagY?

2012. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő tudni fogja, hogy mit és hogyan kell csinálni.

Én is így vesztettem el a szüzességemet. Egyik női évfolyamtársammal beszélgettem erről és ő csodálkozott azon, hogy még 19 évesen szűz vagyok és érdeklődött, hogy miért. Elkezdtünk beszélgetni és azt mondta, ha akarom, vele nyugodtan lefeküdhetek. Eléggé zavarba jöttem, de rábólintottam. Este eljött, beszélgettünk, majd miután feloldódott köztünk a hangulat szeretkeztünk egyet. Azután még találkozgattunk párszor és végül összejöttünk. Már 3 éve együtt vagyunk.


A lényeg az, hogy előtte legyen idő feloldódni, megnyugodni, ne egyből essetek egymásnak, hanem beszélgessetek.

2012. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!