Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet átszakítani a...

Hogy lehet átszakítani a szűzhártyát magamnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 17:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%

*nagyobb fájdalmak ... bocsánat:)


a "mindenki"-t persze nem értettem szó szerint! igaza van egyik előttem szólónak, hogy puhányodnak a fiatalok.

2009. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%

Miért szakítanád át?

Jobb egy sráccal...ne félj,nem fáj annyira,tényleg!

2009. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
94%
nekem pl. egyaltalan nem fajt. ezen kar agyalni.
2009. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
51%

Abba bele sem gondol senki hogy talán azért akarja mert a fiu elött "CIKI" hogy ott vérzik meg minden?!

És ha a fiu már nem "találja" ott a szűzhártyát azzal is eldicsekedhet hogy ő már nem szűz :-) . . .

2009. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
94%

Ciki?????? na ne már h itt tartunk...az egy természetes folyamat emberek !!!!ha olyannal fekszel le aki megérdemli és szeret nem fog kiröhögni, hogy vérzel-e vagy sem...ekkora baromságot régen olvastam h ez ciki lenne...a szűzhártyától függetlenül is vérezhet különben is...de oké h fél az első szextől, de ennyire azért ne mááár!


20/L

2009. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
93%
bazze..ha félsz..akkor menj lezbinek.. szerinted mi esik jol 1 pasinak..h elveheti a szüzességed..és 1ütt legyetek és ilyesmi...pontozzál..de igazamvan:S
2009. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekvállalás előtt meg, hogy majd a szülés ne fájjon, egy játékbabát fogsz tologatni a p..dban?? :D


Mindent a maga idejében, a megfelelő "szerszámtól" majd megkapsz. Majd a fiúd, HA LESZ, szépen lassan, vagy gyorsan kitágítgat téged! Hagyd meg neki ezt az örömet!

2009. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
91%
Jesszusom!Ez nem épp elmére vall.Inkább átszakítod magadnak,mint,hogy valaki olyan tegye akit szeretsz és megbízol benne?Amúgy szerintem úgy még jobban is fáj,mert ha egy fiúval csinálnád a fájdalomra és arra,hogy gyorsan túl légy rajta nem gondolnál,hanem az eggyuttlét varázsára figyelnél.Térj észhez!Amúgy is, sokkal tisztább egy fiú szerszáma,mint valami otthoni ketyere amit csak úgy felszúrnál.így még valami fertőzést is kaphatnál.Ha hallgatsz rám és az előző kb 23vagy mennyi tanácsra inkább megvárod az igazit......de komolyan,,NE TEDD!
2009. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Ha már ennyien mondjátok biztos nem egy nagy dolog.

köszi a véleményeket!

2009. jún. 9. 20:23
 30/36 anonim ***** válasza:
87%
Eddig még mindenki túlélte, senki sem halt bele. Nem ettől lesz rossz vagy jó, hanem attól, hogy te hogyan állsz hozzá, de főleg, hogy a leendő partnered mennyire lesz gyengéd és türelmes.
2009. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!