Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki egy ceruzát helyez...

Ha valaki egy ceruzát helyez a hüvelyébe, akkor a szűzhártyája átszakadhat?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm,aki mesélte,hogy feldugott magának egy ceruzát. De azt tudom,hogy neki még nincs meg,mert már mondta egy párszor. Most akkor mi?
2012. márc. 6. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
azzal komoly sérüléseket is okozhat magának, nem játék. és elméletileg csak férfi veheti el a szüzességet, de a szűzhártyája átszakadhat, fizikailag ez számít elvesztésnek.
2012. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

inkább az újjaddal prbálkozz a ceruza veszélyes

és nagyon kínos lenne az ügyeltere menni ha sérülést okoz

2012. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
hát már lehet hogy nincs meg a szűzhártyája, de azért a biztonság kedvéért elvállalnám:P
2012. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mondom,nem én hanem az egyik barátnőm,én nem csinálok ilyet,mert hülyeség..de legalább majd megijeszti !:S jaa és gyökér válaszokat nem kértem utolsó kommentelő -.- ;D
2012. márc. 6. 20:20
 5/10 A kérdező kommentje:
de a,hogyha valaki megujjazná magát, úgy hogy még nincs meg a menstruációja,akkor átszakad,ugye? de az lehet probléma a jövőben?
2012. márc. 6. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha még nem menstruálsz és megujjazod magad könnyen teherbe lehet esni. Szóval csak óvatosan:D
2012. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Milyen barom az, aki ceruzát dug fel magának? Tán írni akart vele???


De sok hülye ember van a világon; Úristen!

2012. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Levander válasza:
69%

A menstruáció nem az "ép" szűzhártya kérdése. :) Az akkor is megjön, ha már nem vagy szűz. Ha még szűz vagy, akkor egy kis rés keletkezik a szűzhártyán, hogy a méhnyálkahártya eltávozhasson. Ezért lehet például menzesz alatt tampont használni annak is, aki még szűz.


(Ilyenkor elgondolkodok, mit tanítanak az iskolában a fiataloknak, hogy tényleg semmit nem tudnak, azon kívül, hogy van egy kuki, amit a nuniba kell tenni, aztán a fiúcskának meg kell mutatnia, hogy milyen gyorsan tudja megcsinálni a kiscsajszit, a kicsajszinak meg nyikognia kell, mintha élvezné.)

2012. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
én egyszer anyám szüz mária szobrát dugtam föl
2012. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Én meg jézusosat.
2012. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!