Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kielégítés alkalmával elszakad...

Kielégítés alkalmával elszakadhat a szűzhártya? ÉS még mi szakíthatja el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most mennék először nőgyógyászhoz de félek, hogy úgy látja majd hogy nem vagyok szűz.

Szerintetek hogyha kielégítem magamat az ujjammal elszakadhat a szűzhártyám?És mitől szakadhat még el?


2009. jún. 4. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolástól, tamponhasználattól is átszakadhat, de attól még szűz vagy! A doki úgyis rákérdez, hogy szűz vagy e még!
2009. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, már megint a vibrátoros? :D
2009. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Úgy tudom, bár tapasztalatom még nem volt ebben a témában, hogy a szüzesség akkor szűnik meg, ha valakivel lefekszel.

Addig nem számít, hogy hogyan szakad el, van, akinek elvágják, hogy tudjon vérezni, (bocsánat a gyatra megfogalmazásért), de elszakadhat intenzív sport közben is. Ezeket az interneten olvastam, vélhetőleg hiteles forrásból, mert érdekelt a téma.

2009. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elszakadhat...Akár esés, sport, tamponhasználat miatt is. A nődoki meg tojik rá, megvan-e a hártyád vagy sem. Azt viszont mondanod kell, ha szűz vagy, mert akkor óvatosabb.
2009. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!