Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ujjazastol elszakadhat a...

Az ujjazastol elszakadhat a szuz hartyam?

Figyelt kérdés
A baratommal meg nem szexeltunk de mar volt petting es ujjazas.. nem vereztem vagy ilyenek es nem is fajt.
2011. aug. 16. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondok durvábbat: egy spárgától is elszakadhat a szűzhártyád.

A kérdésedre a válasz, lehet hogy igen, lehet hogy nem. Majd ha aktusra kerül sor, kiderül.

2011. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy elszakadhat,de ettől még ugyanúgy szűz maradsz,egészen addig,amíg pénisz nem jár benned.

Valószínűleg nekem is ujjazás során szakadhatott át,mert egyszer eléggé véreztem közben/utána,de nekem sem fájt. Viszont szexnél ezért se vér,se fájdalom :)

2011. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nekem nem is verzett s nem is fajt
2011. aug. 16. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
egyik sem törvényszerű!
2011. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha durván csinálja, akkor igen.
2011. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A szűzhártya gyermekkorban a hüvelybemenet peremén húzódó vékony hártya, mely részben eltakarja a hüvelyt. Felnőtt korban ennek a hártyának maradványai gyűrűszerű képletet alkotnak.
2011. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Peruccsia válasza:

Ha nem hangyászsün csinálja :D


Szerintem nem, mert nem olyan hosszú egy ember ujja

2011. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!