Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én vagyok szűz, ez gáz...

Csak én vagyok szűz, ez gáz vagy jó? O. o (19 fiúval kavarás-de nem merek járni vele ez miatt)

Figyelt kérdés
Már én se tudom.. 15 éves vagyok(nyáron 16) elsős középiskolás.Az osztályomból 18 lányból 13 már nem szűz,akik meg azok ők.. olyan kis stréberek,meg stb.. na köztük vagyok én is,csak nem stréber,egyszerűen félénk.. :S volt barátnőim/osztálytársaim (mindenki más suliba ment ,így szétmaradtunk )5en voltunk,ebből 4már nem szűz,csak én.. ugyan úgy fiú ismerőseim,15 évesek és köztük alig van szűz,és persze rögtön jön az hogy :te még szűz vagy? Én:semmi közöd hozzá.. ők:hahahh még az vagy..LOL.. szeptemberbe új osztály/24 ből 24 azt hitte,hogy már nem vagyok szűz,csak azért,mert szép vagyok,és azt hitték sok pasim volt... -.- :( ja és ezért nem merek idősebb fiúval járni.. 19 éves tök rendes,de félek tőle.. :S
2012. febr. 15. 00:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy támadják! Ha egy alacsony értelmi szinttel rendelkező "szemben áll" az értelemmel, akkor rögtön támadásba kezd (ami lehet kinevetés, beszólás, megalázás, roszabb esetben testi bántalmazás)
2012. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 18,5 vagyok szűz, de nem zavar, most egy 15 évesnek tetszem, ő is tuti az és nem akarok 1-2 hónapon belül kefélni, szal nem kell félni, úgyis te döntesz hogy mikor szexelsz. Ha tetszel neki akkor nem fog kevesebbnek nézni (kivéve ha 20on éves lennél akkor lehet azt hinné lezbi vagy, de ennyi idősen ez lenne a normális)

F

2012. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
44%
Én is szűz vagyok, már nagyon unom ha gondolod írj privit és probléma megoldva :D 18/F
2012. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
ne foglakozz velük! hülye ribancok! ;)
2012. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!