Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én vagyok szűz, ez gáz...

Csak én vagyok szűz, ez gáz vagy jó? O. o (19 fiúval kavarás-de nem merek járni vele ez miatt)

Figyelt kérdés
Már én se tudom.. 15 éves vagyok(nyáron 16) elsős középiskolás.Az osztályomból 18 lányból 13 már nem szűz,akik meg azok ők.. olyan kis stréberek,meg stb.. na köztük vagyok én is,csak nem stréber,egyszerűen félénk.. :S volt barátnőim/osztálytársaim (mindenki más suliba ment ,így szétmaradtunk )5en voltunk,ebből 4már nem szűz,csak én.. ugyan úgy fiú ismerőseim,15 évesek és köztük alig van szűz,és persze rögtön jön az hogy :te még szűz vagy? Én:semmi közöd hozzá.. ők:hahahh még az vagy..LOL.. szeptemberbe új osztály/24 ből 24 azt hitte,hogy már nem vagyok szűz,csak azért,mert szép vagyok,és azt hitték sok pasim volt... -.- :( ja és ezért nem merek idősebb fiúval járni.. 19 éves tök rendes,de félek tőle.. :S
2012. febr. 15. 00:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom viccesre venni a figurát: 5 év múlva majd ők írják ki az ilyen kérdéseket: "miért nem kellek egy normális pasinak sem?" :D Ne félj, 15 évesen fiatalka vagy még.
2012. febr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá.
2012. febr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Nem gáz, jó leszel nekem, ha nagyon zavar, hogy szűz vagy még és ingyen és bérmentesen kisegítelek. XD
2012. febr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A 13-ból 8-9 csak nagylány akar lenni, azért mondja hhogy ő mekkora qrva.
2012. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

Cigány osztályba jársz? Vagy a mai tinik tényleg ennyire trógerek?


Amúgy ne hidd el a felének se, hogy huhuhúú ő már nem szűz. Ugyanúgy vannak vele mint te, hogy jaj nehogy azt mondják rám, hogy ciki vagyok. 15 évesen még gyerek vagy, hova a búbánatba akarod még tönkretenni magad. Majd ha lesz egy komoly kapcsolatod, és kicsit fejlődsz testileg és SZELLEMILEG is ráérsz. Az első úgy sem lesz olyan kellemes akkor meg inkább azzal csináld aki holnap is ott lesz.

2012. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Mibajod a stréberekkel? Tudod egyáltalán miaz, hogy stréber? Ők azok akik sokra fogják vinni köztetek mert tanulnak. A többi kis qrva maximum annyit fog elérni, hogy egy gazdag férje lessz akit majd lehúz.
2012. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
Aki 15 évesen már nem szűz, az ribanc. Várj még 1-2 évet, ha te nem érzed ribinek magad!
2012. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a barátnőiddel, ők is agymosott kis fruskák, akik már 14-15 évesen széttárják a lábukat, és erre még büszkék is. Jól teszed, hogy te még szűz vagy, és ne 17 éves korodba veszítsd el, hanem akkor, mikor úgy érzed, maximálisan megbízol abban a fiúban, AKIBE SZERELMES VAGY, és azt hiszed, nem fogod megbánni, hogy vele lesz az első szexuális élményed.
2012. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat!nem,nem cigány osztályba járok,tényleg ilyenek és mindenkit kiröhögnek.. -.-
2012. febr. 15. 11:35
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz tudod mi agáz,ami manapság folyik,a sok kis 13-15 éves taknyos(ezért bocsánat) szexel össze,vissza éretlenül,felelőtlenül.Ráadásul büszkék is magukra,és bántják azokat akik annyira értelmesek,hogy nem teszik szét a lábukat fiatal gyerekként.
2012. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!