Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen korú és milyen típusú...

Milyen korú és milyen típusú pasiknál lenne esélyem, és hol ismerkedhetnék velük? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és elsőéves egyetemista. VIszonylag elégedett vagyok a külsőmmel, átlagosan szépnek érzem magam, de nagyon magányos vagyok. Még nem volt komoly kapcsolatom, és hiába vannak barátaim, egyik sem túl bulizós, így soha nem mozdulunk ki, esélyem sincs az ismerkedésre. De iszonyatosan kívánom a szexet és hozzá a szerelmet is. Bejönnek az idősebb pasik (de a felső korhatár a 30), akik komolyabbak, érettek és okosak, azonban náluk sztem esélyem sincs. Meg hát szűz vagyok, nem hiszem, h egy tapasztalt pasi engem akarna. Túl szép is lenne.
2012. febr. 12. 20:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
zintén kérdezem,hol élsz?
2012. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!