Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátommal nem régóta vagyunk...

Barátommal nem régóta vagyunk együtt. Előttem egy fél éves kapcsolata volt. Megkérdeztem tőle hogy még szűz-e, amire azt válaszolta hogy igen. Honnan tudhatom meg hogy tényleg szűz-e még? A pasiknál meg lehet állapítani valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a bizalom is számít, de azt mond amit akar, fél év azért csak fél év volt. És számomra hihetetlen, hogy nem volt vele szexuális kapcsolata.(Bár ebben bízom...)

Kérlek adjatok ötleteket, arra hogy 100%ig biztos legyek az "érintetlenségében"...


2008. dec. 27. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát azt észerveszed a mozdulatain ha szüz nemtudja mit hogyna csináljon : )
2008. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Miért olyan fontos hogy szűz e avagy sem? Ami előtted volt, az lezárult, még ha előtted szeretkezett is a barátnőjével. Nem tudom hány éves ő, illetve te, de ha mondjuk vele hosszabb távra tervezel, még lehet hogy jobb is, ha ő kicsit tapasztaltabb.

Egyébként a tapasztalatom, hogy egy szűz srác mindig bátortalanabb valahogy ha "ágyjelenetre" kerül a sor, persze ez természetes. De ezalól bizonyára vannak kivételek, tehát nem marad más, mint hogy bízol abban, amit mondott.

2008. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez most számit??? Amúgy szerintem jobb, ha az egyik fél már tapasztaltabb, és tud irányitani. Senkit sem akarok megbántani, de nem lehet rosszabb semmi két kezdő bénázásánál.
2008. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Hát igen... erre gondoltam én is :)
2008. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg, miért fontos ez??? Egy pasinál nem mindegy??? Örülj, hogy ő legalább picit tapasztaltabb lesz, és az első együttlétnél, nem fogtok össze-vissza bénázni.
2008. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyébként fél év nem olyan sok idő ám, hogy tutira vedd, hogy átver és már nem szűz...

Szerintem igenis szűz és bízz benne. Én elhinném

2008. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nagyon nem voltam bátortalan az elsőnél, sehonnan nem lehet megmondani. :)


Nincs 100%-os módszer, csak 50%-os. Feldobsz egy pénzérmét és vagy bejön, vagy nem. :)

2008. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Mivel én tegnap este estem át a dolgon fiss tapasztalatokat tudok neked írni!

1.Olyan ideges voltam hogy alig tudtam munkára bírni a szerszámot holott eddig elég volt egy csók is.

2.Barátnőm volt felül és az első perc után rám szólt hogy először had vezessen ő:D

De a végére belejöttem és minden rendben ment.

2008. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyébként mindketten szüzek vagyunk még, de azért nagyjából már tudjuk mit, hogyan... (Petting stb.) Szóval szerintem már nem bénáznánk...

Megpróbálok bízni benne, talán ez a legésszerűbb.

2008. dec. 27. 16:51
 10/12 anonim válasza:

Arra nem vennék mérget hogy nem bénáznátok:)

Mi is több mint másfél hónapja pettingeltünk és mégis bambáztam:)

Előző kommentelő f/20

2008. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!