Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátommal nem régóta vagyunk...

Barátommal nem régóta vagyunk együtt. Előttem egy fél éves kapcsolata volt. Megkérdeztem tőle hogy még szűz-e, amire azt válaszolta hogy igen. Honnan tudhatom meg hogy tényleg szűz-e még? A pasiknál meg lehet állapítani valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a bizalom is számít, de azt mond amit akar, fél év azért csak fél év volt. És számomra hihetetlen, hogy nem volt vele szexuális kapcsolata.(Bár ebben bízom...)

Kérlek adjatok ötleteket, arra hogy 100%ig biztos legyek az "érintetlenségében"...


2008. dec. 27. 11:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor minden kiderül, lehet hogy igazad van , majd beletanulunk... XD :)
2008. dec. 27. 20:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapig pettingeltünk, de a szex teljesen más szerintem (mindketten szűzek voltunk), szóval volt egy kis bénázás, de na...az elején ezzel mindenki igy van, szóval jobb, ha az egyik fél tapasztaltabb. :)
2008. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!