Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára elvesztem a szüzessé...

Nemsokára elvesztem a szüzességem, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vok, ő 18 és már tervezzük, hogy lefekszünk egymással!!!!♥♥♥ de én nagyon félek, ugyanakkor persze nagyon vágyom is rá. mindkettőnk életében ez lenne az első. milyen óvszerrel védekezzünk, hogy semmiképp ne legyek terhes? mert attól nagyon félek... és mennyire fog fájni egy 1-től 20-ig terjedő skálán, ahol mondjuk az 1 a hangyacsípés, a 20 meg hogy lángolva akasztanak fel a beleidnél fogva és késeket dobálnak beléd?:D ugye nem kell akkor tágítanom magam? mert sok ilyen kérdést olvasok az oldalon, de mindig megkapják a kérdezők:D. mennyi ideig fog tartani az első? és muszáj szőrtelennek lennem alul teljesen? nagyon kéellemetlenül érezném magam úgy... és még valami, ami miatt legszívesebben lefújnám az egészet... a melleim?? muszűj levennem a melltartót????? nagyon csúnya szörnyek laknak alatta:D:(. 13 évesen drasztikusan fogyókúráztam, meg 15 évesen is.:( anorexia, szóval... most is elég vékony vagyok, a mellemet leszámítva görögistennő testem van, de a mellem az jobb lenne ha egyáltalán nem is lenne.:(( kicsi, lógó és rettenetesen csíkos, bár melltartóban nagyon szép. a barátom még nem látta, de meséltem neki róla igaz nem részletesen azt mondtam, hogy egy autóbalesetben elcsúnyult.:D nem hiszem, hogy elhitte...:D de azt mondta, őt nem az érdekli, hogy szilikoncsöcsöket tapizhasson, hanem hogy nekem jó legyen... annyira édes♥:)) szeretem nagyon.♥ de én is szeretném, hogy neki jó legyen, és félek, hogy elmegy kedve az egésztől, ha meglátja a mellem. úgy gondolom, a legjobb ha le szem veszem a melltartót. de félek hogy izgalmában letépi rólam, vagy valami:D valaki hasonló gondokkal??
2008. ápr. 7. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
hát figyelj: ha rendesen felizgat én nem durr bele balázs a srác akkor könnyebben megy a dolog. nem kell semmit tágitani magadon. az h mennyire fáj az egyéntől függ. Én például a szüzességem elvesztése elött már tamponoztam magam és sztem ez megtette a magáét mert nekem egyáltalán nem fájt és nem is vérzett. (a párom nem akarta elhinni h szűz voltam) de van olyan bnőm aki azt mesélte h majd' meghalt. ezt a mennyi ideig fog tartani kérdést nem igazán értem...ez a szőrtelenités dolog meg egy olyan dolog amit a pároddal kell megbeszélni. semmi sem kötelező. ha szeretnéd akkor csinálj bármit is. ez a melltartó levétellel is igy van,de hidd el ha igazán szenvedélyes a dolog sztem magadtól is leveszed. :D ne legyél szégyelős. Ha igazán szeret akkor nm fog elrémülni semmitől. Ö is csak pasi,és a palik megvesznek a nöi mellekért főleg a szerelme melleiért. Nekem se tetszenek a melleim. sztem is iszony rondák. de a barátom imádja öket. :) meg át ha hosszu kapcsolatot tervezel vele akkor azért semmi sem maradhat titok... szoval beszéld meg vele és dönts belátásod szerint. de ahogy kiveszem a szavaidból még nem nagyon rég vagytok együtt. sztem ennek akkor kell megtörténnie mikor már mindenen túl vagytok (tipitapi petting ilyesmi) a petting közben azért már letapogathatja az ember mire számitson és szép fokozatosan haladva már észre se fogod venni h ott vagy mesztelenül és szerelmeskedsz. de elötte sztem komolyodj egy kicsi. Ja és a gumi: akármilyen gumi jó. ha nem szakad ki. ezt viszont nem lehet megmondani elöre,m a legdrágább is ki tud szakadn éppugy a legolcsobb....remélem segitettem kicsit
2008. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha azt mondom 20-as, akkor életed végéig szűz maradsz? :D

Nekem nem fájt, mert én már maszturbálás során kitágitottam magam. Egy bnőm nagyon szűk volt, ő azt mondta nagyon fájt. És akkor mi van? Kozmetikus is fáj, mégis újra meg újra elmegyünk. Meg azt sem hinném, hogy rosszabb mint egy szülés, és ez csak egyszer van. Nem kell tágitani magad, de legyen hosszú az előjáték. És ha először nem megy, kitartónak kell lenni. És a pasikat ismerve, olyan sokáig nem fog tartani.

Ez a szőrtelenités dolog számomra egyértelmű: szerintem a mai divat ha egy lány teljesen csupasz, vagy csak egy pici csik van felül. Vannak pasik, akik a szőrőset szeretik, de ez nagyon kevés emberre jellemző. Sokkal higénikusabb és orális szexnél kényelmesebb is. De ha tudtok ilyenekről beszélni a pároddal, kérdezd meg tőle.

Az az autóbalesetes dolog, meg elég vicces. :) Én sem hinném, hogy elvitte. De az még furcsább, ha nem veszed le előtte soha a melltartód. És ha szeret, akkor nem jelenthet gondot. Főleg, h ha nem ő, akkor ki más láthatná.

A gumiból ne a legolcsóbbat válasszátok és az is jó lehet, ha kiszámolod mikor vagy termékeny, és pont nem akörülre időzitetek.

2008. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

A helyedben először őszinte lennék a barátommal. Ezzel azt akarom mondani, hogy mondd el neki, hogy azért nem szereted a melleidet, mert hirtelen fogytál és elvesztették a tartásukat. Ha nem bízol benne annyira, hogy ezt elmond, akkor szerény véleményem szerint még nincs itt az ideje, hogy lefeküdj vele. A jó szex alapja ugyanis, hogy mindenről tudjatok beszélni egymással. És ha nincs titok köztetek, Te sem fogod magad annyira feszélyezve érezni és ha lazább vagy, sokkal jobb lesz!

Másrészt mielőtt a konkrét aktus megtörténne, jó lenne, ha megismernétek egymás testét, így már tudni fogjátok valamennyire, hogy mivel tudtok örömet szerezni egymásnak. Pettingeljetek, simogassátok egymást és tanuljatok meg bízni a másikban annyira, hogy a testetek minden porcikáját átadjátok neki.

Mindezen közben azért legyen nálatok óvszer, hogy ha előre tervezés nélkül elragadna titeket a hév és megtörténne a dolog, akkor ez ne legyen akadály. Szerintem így a legjobb! Ne tervezzétek előre az aktust, csak kezdjetek el pettingelni (biztos, ami biztos, óvszerrel a zsebetekben). Így nem fogsz stresszelni és minden alkalommal eddig mehettek el, amíg még mind a kettőtöknek jó.

2008. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
tudod ez attól is függ hogy a pasid mennyire tapasztalt de ha neki is ez az első sok jóra ne számíts mert igazából ő is kezdő, ne parázz a védekezéssel pedig vigyázni ha igazából szeret a külső nem fog neki számítani ne ezen agyalj. a szőrtelenítéssel kapcsolatban ma már a csupasz a trendi azt szeretik a pasik. ha becsapod csak nehezebb lesz
2008. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még várnod kéne azzal a szexel, amíg ilyen problémáid vannak.

Először is, egy kapcsolat a bizalmon alapul. Ha már most hazudsz a társadnak, mi lesz később? Ő téged szeret, nem a melleidet. És ha szeret, akkor szeret a melleiddel együtt, akármilyenek is legyenek azok.!

Hogy mennyire fog fájni? Lehegy 1 és 20 is, mindenkinél más. Ezt nem lehet előre tudni. De félni nem szabad tőle, mert akkor csak arra fogsz koncentrálni, és nem fogod élvezni. A szülés is fáj, még is akarnak a nők babát, és megszülik. Ezen túl kell esni, a továbbiakban nem fog fájni, és lehet, az első sem.

Mindegy milyen, csak minőségi óvszre legyen és jól használjátok. Lehet LifeStyle, Masculan, Durex, mindegy. CSak ne 120 ftos olcsó szar.

Hogy meddig fog tartani? Az csak rajtatok múlik. Az első nem biztos, hogy hosszú lesz, hisz mindketten izgatottak vagytok nagyon. De a hosszú előjáték fontos az izgalom miatt is, és az élmény miatt is.

És egyáltalán , amíg ennyie aggaszt minden, addig ne vágj bele, mert meg fogod bánni.

Mi is már fél éve együtt voltunk a párommal, vártuk nagyon, vágytunk rá, de megvártuk azt a pillanatot, amíg mindketten tudtuk, hogy itt az ideje, és nem bántuk meg azóta sem .

2008. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
69%
En nem reg vesztettem el a szuzessegem.nagyon izgultam.Baratom nagyon gyenged volt,keloen felizgatott, amikor belem haolt kicsit fajt,de utana megsok´tam es jol esett.Csak par masodperc az egesz ami kelle´metlen,olyan mintha tampont dugnal fel mikor nincs meg.Ami nekem fura volt,hogy nem vereztem.
2008. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én írtam a kérdést, csak szokás szerint elfelejtettem a jelszavam, meg a mélcímem is, hihi

köszi a válaszokat! sokat várni még rá amúgy fölösleges, megbízom a barátomban, illetve hát én ilyen senkiben se bízom típus vagyok, tiszta para állandóan, hogy minden falból emberek figyelnek, meg rámesik egy meteor meg meg ilyesmik...:D és hatéves korunk óta ismerjük egymást meg általános negyedikben tőle kaptam az első csókom és néha jártunk néha szakítottunk, mert neki nem tetszett hogy fogyókúrázom és kicsikét lökött vok:D, nekem meg hogy állatokat gyújtogat, de már kinőtte aztán elköltözött meg vissza mindegy egy hónapja megint összejöttünk blabla uncsi... szóval sok dolgot éltünk át már együtt, és ha valakiben én megbízom, az ő... csak hát a mellem az akkor is gusztustalan (sokat tornáztattam, de alig javult), és tudom, hogy a fiúknak ez mennyire fontos, és régen a haverjának mondta még olyan 14 évesen, hogy mennyire szereti a feszes, sportos cickókra kiverni...:DD de mezteleneül még nem látott, és ruhában meg egyáltalán nem látszik, hogy csúnya és eddig csóknál nem volt több igazán köztünk, és az persze jó nagyon... de a petting jó ötlet... és remélem tényleg szeret annyira, hogy nem érdekli a mellem... köszy mégecce h szakítottatok rám időt.

2008. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogy jutott eszetekbe lefeküdni ha még meg se néztétek mit dugtok majd össze? :D

Minél jobban ismeritek egymást, annál szebbé tehetitek az együttlétet a MÁSIK számára, persze kölcsönösen.. Ezt ne egy felturbózott "első pettingként" csináljátok! Azoknak a dolgoknak már rutinból kell menni olyankor, hogy kevésbé fájdalmas/ismeretlen és minél élvezetesebb legyen, főleg neked. A fiúnak nem hinném h bármi is fájna ebben.

2008. ápr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha ilyen késön veszited el, akkor szarvad nő és csomókban fog állni a szőr a seggeden. Nekem elhiheted én naponta járok gyantáztatni!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!