Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 18 éves fiú vagyok!...

Én egy 18 éves fiú vagyok! Ciki az ha még szűz vagyok és hogy még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 20:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
53%
Az ciki, hogy ezt a mai világban meg kell kérdezni. A szüzesség mindenkinek a saját magánügye, én baromira nem értem, miért kell cikinek tartani azt, ha valaki később veszti el, mint az "átlag". Mindenki akkor szexel, amkor úgy érzi, megtalálta azt, akivel tökéletes lesz az első együttlét, és felkészült rá. Nincs ez korhoz kötve. Attól, hogy te nem 14-15 éves gyerekként kezdted, semmivel sem vagy rosszabb, mint mások, sőt, szerintem jobb is vagy, mert látszik, hogy komolyan gondolod ezt az egész szexualitás-dolgot, az igazinak tartogatod magad, és nem azért fekszel le valakivel, mert az a vagány manapság, ha már nem vagy szűz. Ugyanez vonatkozik a párkapcsolatra is. Barátnőt nem azért kell "tartani", mert a haveroknak már van, és az milyen menő, hanem azért, mert szerelmes vagy.
2009. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok, valaki írta itt, hogy gáz lesz a leendő barátnődnek, hogy tapasztalatlan vagy. Na, ez egy baromi nagy hülyeség! Senki sem születik úgy, hogy tapasztalt a szexualitás terén.
2009. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
74%
nem ciki. miert kell lepontozni azokat akik azt irtak h nem ciki?? en pl. szeretem a szűz fiukat. pl. nem szeretném ha egy fiu azzal hencegne h mar hany csajt megdöntött.. abban a pillanatban otthagynam. ja, és emiatt még nem vok prűd :D
2009. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
41%

19:44-es vagyok!

Nyugodtan pontozzatok le nem érdekel, de a véleményem akkor sem változik!

2009. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
67%

19:44-es

én szívesn megnéznélek és viccen kívül beszélgethetnénk pl mert én is valahogy így vok mint te csak fiuba 17/f azt mondják rolam is hogy jo képű vagyok

2009. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
74%

Hát nem ciki csak nem jellemző ebben a korban már. 13-14 évesek vesztik el..(amit persze ellenzek)

De annyiból jobb hogy valószínűleg tapasztaltabb csajjal lesz az első és élvezni fogod;)

2009. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
19%
Én egyetértek avval, hogy ha nem tudsz bánni egy lánnyal, mert még nem volt kapcsolatod, akkor az csak neki lesz rossz. De persze nem biztos, hogy ha oda kerül a sor, "béna" leszel majd. Csak egyszerűen elég gyakran meglátszik egy srácon, ha még nem volt barátnője.
2009. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Hát köszi (11:50)! Most még jobban elment az önbizalmam! :(
2009. júl. 12. 11:54
 29/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell ettől rosszul érezned magad, egyáltalán nem biztos, hogy nem tudod majd, mit tegyél. Viszont ne csak pozitív válaszokat várj, hiszen abba is belegondolhatnál, hogy egy lánynak szüksége van arra, hogy a fiú odafigyeljen rá, különböző helyzetekben tudja, hogy kell viselkedni. Van, aki még sok barátnő után sem tudja, hogy kell bánni egy lánnyal, van aki hamar ráérez. Ha te az utóbbi vagy, akkor nincs mitől tartanod, de ezt majd úgyis a helyzet dönti el. És az, hogy szűz vagy, egyáltalán nem ciki, talán mivel elég gyakran kezdik a szexuális életet 14-15 évesen, ezért érzed már "öregnek" magad. De nem kell elsietni, majd a megfelelő lánynál fogod csak érezni, hogy vele akarod megtenni. Én sikeres párkapcsolatokat kívánok neked:)

18/L

2009. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2009. júl. 12. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!