Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarják átszakítani a...

Miért akarják átszakítani a szűzhártyájukat 13-15 éves lányok?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, ilyeneket írnak 13-15 éves lányok, hogy "át akarom szakítani a szűzhártyám, hogyan csináljam", meg "hogyan kell tágítani magam" és hasonlók, de miért, már úgy értem, hogy ha valaki maszturbál, akkor úgy csinálja hogy jó legyen és élvezze és ennyi, miért kell görcsösen ilyen dolgokat akarni, hogy átszakítani a szűzhártyát? Attól még szűzek maradtok. Szóval arra tudok, gondolni, hogy azt hiszitek így talán nem fáj az első szex, de ez nem feltétlenül van így.
2008. ápr. 6. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Én 21 évesen vesztettem el a szüzességemet,de nem azért mert csúnya lennék,vagy ilyesmi. Rgyszerűen nem volt meg a megfelelő partner. És a párom,aki most 23 éves,is velem feküdt le először.És ő is kifejezetten jól néz ki. Jó volt,h mindketten "érintetlenek" voltunk...:) Nem kell erőltetni. És boldogan élünk.:)
2008. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy lüke divat. Sok lánynak szerintem egy életre elmegy a kedve tőle a szextől. Nem szólva arról, milyen ciki lehet egy sérült hüvellyel 13 évesen elmenni a nődokihoz és elmondani: egy banántól sérült, miközben a szűzhártyámtól igyekeztem megszabadulni.....
2008. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én 14éves vokkés egyáltalán nem akarom még én ugy gondolom hogy még ráérek habár vannak akik nem, de ez az én véleményem!!!
2008. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

ITT AZ VAN!H AZT HISZIK,H JAJ NEM VOK SZŰZ,MÁR FELNŐTT VOK!AZT CSINÁLOM AMIT A FELNTTEK,HOLOTT HA TEHERBE ESNEK MAJD VÉLETLEN,AKKOR MEG MAJD TITKOLJÁK A SZÜLŐK ELŐL,ÉS ELTŰNIK A HÚ FELNŐTT VOK SZINDRÓMA,A MÁSIK FELE A TÁRSASÁGNAK AZ,H NEM TITKOLJA,AKKOR MEG ODA MEGY ANYUCIHOZ,APUCIHOZ SÍRNI,H TERHES!

NEM CSAK A SZÜLŐK A HIBÁSAK!DE AZOK IS NYUGODTAN +NÉZHETNÉK,H KIVEL IS CSAVAROG A LÁNYUK!

2008. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!