Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarják átszakítani a...

Miért akarják átszakítani a szűzhártyájukat 13-15 éves lányok?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, ilyeneket írnak 13-15 éves lányok, hogy "át akarom szakítani a szűzhártyám, hogyan csináljam", meg "hogyan kell tágítani magam" és hasonlók, de miért, már úgy értem, hogy ha valaki maszturbál, akkor úgy csinálja hogy jó legyen és élvezze és ennyi, miért kell görcsösen ilyen dolgokat akarni, hogy átszakítani a szűzhártyát? Attól még szűzek maradtok. Szóval arra tudok, gondolni, hogy azt hiszitek így talán nem fáj az első szex, de ez nem feltétlenül van így.
2008. ápr. 6. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
szia! kérdésedet elolvasva igazán elmosolyodtam, mert ezt én sem értem. ez nagyon elmaradott logikának tűnik, de a mai 13-15 évesek teljesen mással foglalkoznak, mint amivel kellene nekik. most fedezik föl a testüket, ami mellesleg ráérne még 1-2 év múlva. viszont én sokfelől hallom, és látom azt is, hogy az... hogy is mondja... szóval nem túl előnyös maguk számára, hogy a barátjuknak azt kell mondaniuk, hogy igen, szűz vagyok. mert ez manapság már ciki. amíg nincs a láthatáron pasi, addig nem, de amikor lesz, és szóba kerül a lefekvés, akkor már az. pedig szerintem egyáltalán nem ciki, hogy még szűz vagy, van amelyik pasi csak nyűgnek tartja, de a normálisabb fajta egyáltalán nem, sőt. a másik ok talán tényleg az lehet, amit írtál, hogy azt hiszik, hogy nem fog így fájni az első szex. itt meg fel kéne világosítani mindenkit, hogy de, igenis fájni fog, mert eddig jobbesetben nem rakott be senki a hüvelyébe egy férfi nemiszerv méretű tárgyat, és a hüvelynek tágulnia kell, és attól ugyanúgy fog fájni. de mostanában a felvilágosítás is csak a védekezésig terjed ki, de legtöbben arról sem vesznek tudomást, mindenki a tévétől meg a haveroktól szedi a tudást, akik mellesleg lehet, hogy szintén rosszul vannak tájékoztatva. ez a szülők hibája is szerintem. 13 éveseknek nem azon kéne gondolkodniuk, hogy hogyan tegyék magukat fizikailag nem szűzzé, hanem azon, hogy mindjárt itt a 8. osztály, és tovább kell tanulniuk, és szar sem lesz belőlük felnőtt korukban, ha egy rossz gimnáziumba mennek. köszöntem a lehetőséget. (16 éves voltam, már ha ez számít valamit, és én még nem kíséreltem meg átszakítani a szűzhártyám, és nem is szándékozom, inkább fájjon az első együttlét.)
2008. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
*16 éves vagyok, bocsánat, csak a félreértések elkerülése végett javítottam.
2008. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez manapság valami "trendi módi" ! Régen még azzal hencegtünk, hogy "nézd, Nike pólót kaptam", vagy "félévkor 5-ös voltam mindenből". Most meg azzal dicsekednek, hogy ki milyen és mekkora méretű tárgyakat dugdos fel magának. Vagy éppen azzal, hogy 3-4 fiúval volt egy medencében és úgy vesztette el a szüzességét! Lehet hibáztatni mindenkit, a szülőket, a tanárokat, az idősebb havarokat/barátnőket, de főleg a médiát. Mert amíg a média kölönböző formáiból/tól dől a szex, addig ne is csodálkozzunk azon, hogy már az alsós gyerekek is a szexet akarják!!!
2008. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
En 12 eves vagyok es eszem agaban sincs megujjazni magam vagy hasonlo es eszem agaban sincs 15 eves koromig egy fiuval sem lefekudni csak vannak egyesek akik a zsebukben tartjak az eszuket ilyenkor szerintem az a legjobb valasztas ha szepen megvarjuk az idejet hogy egy fiu felszakitsa a szuzhartyankat nem mi!Szerintem undorito is meg azok a csajok akik ilyeneket csinalnak szerintem nem komplettek!
2008. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
15 év is korai még. nem korfüggő, hanem amikor elég érettnek érzed magad, mindenesetre bizonyos kor alatt NEM AJÁNLOTT. mellesleg akik a szűzhártyaszakítással próbálkoznak, nem tudom, nem hiszem, hogy kezet mosnának előtte, majd egy jó kis fertőzés után meggondolják, hogy jó helyen van ott még az a hártya.
2008. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Manapság sok lánynak ciki azt mondani hogy szűzek.. de ha már nem szűzek.. akkor inkább azt ciki mondani.. igazán gondolkozhatnának.. minden fiúnak a szűz lányok kellenek akit még senki nem kapott meg..

amikor pedig oda kerül a sor.. úgy is kiderül hogy szűz vagy nem.. és nem előnyős tárítaniuk magukat...

2008. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök felesleges ez az egész tágítgatás. mi a francért kell ezzel foglalkozniuk a 13-14 éveseknek. Szerintem sokkal izgibb, ha egy fiú veszi el mintsem, h magának... meg attól, h nincs meg a szűzhártya nem fogja azt jelenteni, h már nem szűzek, mert a szűzhártya bármikor elszakadhat: pl sportolás, tampon használat stb miatt. Szűzek maradnak akkor is, mert gyakorlatilag még férfi pénisz nem volt bennük. remélem érthetően írtam :D
2008. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azért, mert azt hiszik, ha már nincs szűzhártyájuk, akkor nem szüzek. De ez egy akkora marhaság!!! Akkor veszti el valaki a szüzességét, amikor a vaginájába kerül egy pénisz. Nem egy hártyától függ. A nők negyven (!) százaléka születik úgy (az elmúlt 30 évben), hogy nincs szűzhártyája. Nekem sem volt. És attól még én úgy gondoltam, hogy szűz vagyok, amíg le nem feküdtem egy sráccal. Ez a tágítás meg végképp baromság. A pasik nem is szeretik ha valakinek tág a hüvelye, hiszen nekik az a jó, ha jó szoros. És mindenféle tágítás nélkül is be fog férni az a kuki. Én tudom. Az első pasimnak elég nagy szerszáma volt, én meg sosem dugdostam fel magamnak semmit, mégis simán befért.
2008. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
69%
Én nem régen veszítettem el a szüzességem,de nem vagyok rá büszke. SŐT még szégyellem is. :( Pedig nagyon jó volt. És eszembe se jutott elötte hogy átszakitsam a szűzhártyám meg hogy tágitsam magam. EZ BAROMSÁG. Szerintem.
2008. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Én enkem semmi bajom sem volt avval,hogy korán veszítettem el(14).Szép volt,semmi extrém,és avval a fiúval vok még mindíg együtt.De iylen hülyeségekre sosem gondoltam.Minek tágítani?Főleg miért én szakítsam át magamnak?!Az a fiú dolga...
2008. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!