Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 14 évesen vesztettem...

Az gáz ha 14 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 11:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
10%

23 éves vagyok, és fiú, te IQ fighter :)

Szóval akinek rossz az első szexuális élménye, az törődjön bele, hogy elcseszte az életét, és neki már sosem lesz olyan jó, mint annak, aki elsőre megtalálta az igazit? Pont ettől lesznek a tinik lelkileg sérültek, ha sokat oltjátok őket ilyen dumával.

2012. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Fontos a f*szt az első, pont ugyanolyan, mint a többi csak sok hiperhisztis p*csa túlképzeli az egészet.

Hány olyan csaj van, aki húzza halasztja az elsőt, mert jajj szerelemből, meg jajj én nem adom könnyen magam, aztán ha megtörténik utána le sem szállnak a f*szról többet...

Egyetlen egy dolog fontos, hogy tisztában legyen a dolgokkal, a védekezéssel, a felelősségel.

Ha valaki érett és utána olvas ez már 14-15 évesen is abszolút lehetséges, sokan meg felnőttként is idióták és sz*rnak pl a védelemre.

Ha meg a partnere idősebb is pár évvel és nem valami 14 éves kangörcsös vérpistike akkor még nagyobb biztonságban is van.

És nem azt mondom, hogy keféljen orrba szájba minden 14 éves, de ezt nem tragikusnak inkább csak fölöslegesnek tartom.

Ha vár pár évet sokkal jobban fogja értékelni és érteni, de ha gyerekként szét akarja rakni a lábait, az az ő dolga, dehát nekünk pasiknak ez csak jó, néha jól esik egy kis ingyen punci... :)

2012. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21-es tökéletesen igazad van...
2012. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
mondja ezt a pasi...biztosan tudhatjátok...nem arról van szó hogy cseszheti ha az nem az igazi,de azért álljon már meg a menet 14-15 éves kislányokat arra buzdítotok,hogy dugjanak,mi van nincs elég lyuk nektek?? a fiatalabbak naivak őket könnyebb rávenni az itt a helyzet...
2012. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Mert dugni jó.

De úgy látszik téged még nem dugtak meg rendesen, lehet rád férne.

2012. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Már bocs én nem dugok hanem szeretkezek és van magánéletem.Nem támogatom kislányok kihasználását és szexre buzdítását,akkor sem ha a szex jó,majd ha megnőttek és megértek rá..
2012. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Na, pont erről beszéltem. :D
2012. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Te arról beszéltél,hogy jó ha a kislányok bedőlnek a szövegnek és meg lehet őket dugni....
2012. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Én csak akkor helyeslem ezt, ha előre megbeszélik, hogy szexet vagy komoly kapcsolatot akarnak. Ha mindketten egyre gondolnak, akkor nincs gond, életkortól függetlenül. Ha valaki kihasznál egy fiatal csajt,azt elítélem.

Van olyan 14 éves, akit érdekel a szex, és van olyan, akit nem. Előbbiek között olyanok is vannak, akik ki is próbálják, akik már éreznek szexuális izgatottságot. Ha valaki ilyen, azt hülyeség lebeszélni, ahogy az "ártatlanabb" jellemű lányokat sem szabad rábeszélni a szexre.

2012. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy elveszítetted.

Szerintem az a gáz ha valaki 18 éves kortól még szűz.

2012. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!