Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 14 évesen vesztettem...

Az gáz ha 14 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 11:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%
örökre ri banc maradsz
2012. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, abszolút tapasztalat, hogy azok a lányok, akik ilyen idősen vesztik el a szüzességüket, abszolút elvesztik minden tartásukat és ribanccá válnak.

Én is dugtam olyan 15 éves csajt, aki bárkivel hajlandó volt összefeküdni már 14 évesen egy kis kukiért, konkrétan merészebb szexuális élete volt, mint nekem huszon évesen...

17-18 évnél korábban teljességgel felesleges dugni, habár én megértem, hogy jó dolog...

2012. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
ha fizikailag és szellemileg is ott vagy akkor egyáltalán nem gáz, és ha a partnered is bővelkedik ezekben a az érvekben akkor egyáltalán nem gáz, de csak ha kíváncsiságból tetted akkor nem vagy 100-as
2012. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
Gáznak nem gáz.. De egy *fiatal* nő a szüzességére lehetne a legbüszkébb.!
2012. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
nő??? kislány!!!
2012. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
Szerintem gááz..:)
2012. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz! ne hallgass a sok marhára. Jól tetted.
2012. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
Igen.
2012. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
10%

Miért lenne gáz? És miért kell szegény rib*ncozni?!

Hülyeség, hogy büszkének kell lenni a szüzességre. Volt, elmúlt, kész. Ez csak egy állapot. Sokan annyira szeretik túldimenzionálni az első szex jelentőségét. Pedig rohadtul nem fontos, hogy sikerül az első, és hogy mikor történik.

2012. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
képzeld utolsó nagyon fontos milyen az első szexuális élmény,ugyanis az egész életét,szexuális életét sőt még a személyiségét is befolyásolhatja az embernek,biztos te is 14 éves kislányként már széttetted a lábad,hogy ennyire véded...egy 14 éves kislány éretlen érzelmileg,lelkileg a szexhez,de még 15 évesen is,sőt sok 16 éves is abszolút éretlen hozzá...csak hát sok tininek fogalma sincs arról mi tulajdonképpen a szex,és hogy ez nem szájra puszi vagy csók,ami ebben a korban normális..
2012. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!