Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz?

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
16 èves lány vagyok. Szerintetek gáz, hogy még nem volt egy pasim se, ès hogy mèg azt sem tudom, hogy hogyan kell csòkolòzni. A fiùk egyáltalán nem èrdeklődnek irántam. Mit tegyek? Már nagyon vágyok egy pasira.
2012. jan. 28. 13:07
1 2
 11/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy elkésve, sőt! Értékes! Vigyázz is erre;) Az lenne a gáz, ha ezt csak azért dobnád el, ne legyen úgymond ciki. Később is csak egy rossz emlék lenne. Várd ki a te lovagod, aki értékelni fog önmagadért és ezért is, és képzeld el, milyen lenne, ahogyan ő szeret, milyen jól éreznéd vele magad, megérne az idő, mikor csókolóznátok és haladnátok tovább, ugye, hogy ez inkább megéri?;)

Ne felejtsd el, a szeretet, ami létszükséglet, sok forrása lehet, a szerelem szép, de a vele járó testiségek, azok nem létszükségletek, hiába játsszák ezt el néhányan és próbálják bárkik is elhitetni.

2012. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!