Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki hogy még 18 évesen szűz...

Ciki hogy még 18 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2012. jan. 26. 22:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nyugalom, a hosszú élet ritka.


:)


18 évesen még semmivel sem vagy elkésve, úgyis huszonévesen indul be a dolog úgy igazán.

2012. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Valami borzasztó problémád van?! Vén lány akarsz maradni?

Csak nem randa vagy?

2012. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem de ha akarod, be járatlak.
2012. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
én is cikinek tartottam de ma már tudom hogy nem kellet volna aggódnom miatta,27 voltam a párom meg 25mikor elveszítettem,mindkettőnknek első volt és örülök hogy így alakult.ezen nem kell rágódnod neked sem,akkor tedd meg mikor lelkileg is készen állsz rá.
2012. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Ebben a kérdésben a legcikibb, hogy "vagy".


Az meg f@szság, hogy a sex nem fontos. Egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban igen is fontos. Hangsúlyozom "kiegyensúlyozott" és "párkapcsolat". Nem az akit meglátsz péntek este 8kor és reggelre beleszeretsz, hanem az igazi kapcsolat.

2012. febr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Maga a szex (sz-szel és nem s-sel) tényleg nem fontos.

2012. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 asztalos69 válasza:

A szex fontos. Az életünk része. Meg az is, hogy szűz vagy. Mert az meg csak egyszer van így. Ha 40 lennél, és szűz akkor max csúnya lennél. Az sem ciki. Van ilyen, de nem 18 éves korban. 18 éves korában senki sem csúnya, csak még nem érte el a kinézete csúcsát. Olyan ember nincs, akinek nincs párja, max olyan aki még nem találta meg a megfelelőt. Mi az a szép? Mások által felállított mérce egy illetőre?

Aki fiatal korában kevésbé tetszetős, az majd 30-40 között lesz nagyon kívánatos. Főleg szűzen.

Láttál már olyat, hogy valaki fiatalon gyorsan sokat mindenkivel? Na az 40 évesen már az öregotthonba sem fér be a sok festéktől, hogy mégis kinézzen valahogy.


Tudod mi a ciki? Ha valaki korán elveszíti, és büszke rá. (De csak mások szemében.)

Amúgy meg lehet, hogy már 20 alatt gyereke van, és jól elcseszi az életét, mert gyerekként tartotta cikinek. Pedig a ciki az, ha valaki úgy éli le az egész életét, hogy nem azt kapta, amit szeretett volna, és vagy leszenvedi, vagy örökké más párt keres, és soha nem találja meg. Minél idősebb, annál jobban agresszívebb, hogy még indig nem találta meg. Klimax. Na az ciki. Aki megtalálja elsőre, mindegy mikor, az az életét örömmel éli le, és mikor eléri a klimax idejét, akkor is nyugodt marad, mert jól választott, és tudja, hogy az eddigi boldog élete, ezután is boldog marad a végig.

2012. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27!


Egyáltalán nem fontos része az életnek a szex. Csak túl van értékelve meg hajszolva. Egy ilyen világban inkább az a fontos, hogy legyen mit holnap enni. Ez az élet része. A szex az egy jelentéktelen, mellékes dolog.

2012. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, nem tartom cikinek, sokkal inkább azt tartom annak, hogy nem igazán járok társaságba, mivel barátaim sincsenek, csak úgymond haverok akik közül egy lány sincs. Szóval fel a fejjel és ne félj élvezni az életet!


22/F

2012. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!