Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Óvszerrel vagy anélkül veszits...

Óvszerrel vagy anélkül veszitsem el a szüzessegem? Szerintem óvszerben fogom vesztek igy valamit az élvezetből? Egy fiu.

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Istenem ezt komolyan kérdezed? Ha ismered a partnered es tudod, h nem beteg és szed fog. gátlót anélkül, ha valameik nem teljesül akkor gumiban. Igen gumiban vesztessz az élvezetből.
2009. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Csakis óvszerrel főleg ha a lányt nem ismered nagyon rég óta. Én tuti nem csinálnám óvszer nélkül. Van, akit zavar az óvszer, de jobb, mint egy nemi betegség vagy egy nemkívánt terhesség, nem? Márpedig nemi betegségtől más nem véd és nem tudhatod, hogy kinek milyen nyavalyája van.
2009. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem gumiban. Véd a nemi úton terjedő fertőzésektől, valamint ha a partnered más formában nem védekezik (fogamzásgátló, pesszárium, stb..) könnyen baj lehet. Ugye te sem szeretnéd ha az első szexuális élményed eredménye egy baba lenne?:) Igen, az élvezetből vesztesz egy kicsit. Azért is óvszer, mert ha a későbbi partnereiddel esetleg a gumi az egyetlen lehetséges védekezési módszer, akkor azt az aktust pláne nem fogod élvezni, ha azelőtt csak gumi nélkül csináltad.
2009. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Megint egy felvilágosult vállalkozó szellemű..
2009. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha elég érettnek tartod magad az apasághoz, akkor mindenképpen óvszer nélkül csináld!!
2009. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Én már ezt nem bírom,ha most látnáto,már úgy vihogok mint egy elmebeteg.Esküszöm,hogy modern felvilágosító vidit ogok készíteni és midnenkinek elküldöm,mert a sok hülye aki felelőtlenül belevág a szexbe...áhh nem is tépem a szám.Szeretek segíteni de ti aki idióta kis hülyék vagytok és ilyeneket kérdzetek már nagyon szúrják a szemem.


Értsd már meg végre,hogy az a kib@szott óvszer azért van,hogy ne legydn kölköd idő előtt és ne kapj el semmi betegséget.Óvszer még akkor sem árt ha biztos partnered van mert bármi bejöhet egy hüvelygomba bármi.Szóval az istenit húzz gumit


És ismét elnézést a kirohanásért...:/

2009. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Úgy tudom azért van ez az oldal,hogy mindenki szégyenkezés nélkül kérdezhet.Miért kell felháborodni a tudatlanságon?Semmit sem tudtok a kérdezőkről,miért pont itt kérdeznek.60-éven felüli vagyok és nem értem a türelmetlenséget.A kérdésre a válaszom,IGEN!!! Mindenképpen gumival.
2009. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért vagyok ennyire kiborulva mert miden 5. megkérdezi legalább.Nem 10 évesen kezdik amúgy sem ezt,hogy ne tudják,hogy gumi nélkül baba lesz.Ha meg tényleg ennyire oktalan akkor írja be a keresőbe,de nemtudom elképzelni,hogy valaki tényleg ennyire bolond legyen.Esetleg még 200 évvel ezelőtt ilyet kérdez egy 14 éves akkor azt mondom,hogy ok,mert akkor még tényleg gyerekek voltak,de most?
2009. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!