Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 szűz csajt meglehet ujjazni...

1 szűz csajt meglehet ujjazni úgy hogy ne vessze el a szüzességét vagyis mennyire van bennt a szűzhártya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 23:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
oké, figyu. mesélek neked a szűzhártyáról. a hüvely bemenetnél van. de befér az ujjad (egy legalábbis), ugyanis van rajta kis rés, mért, szerinted a vér hol jön ki, ha menstruál egy szűz lány? amikor még szűz voltam engem is ujjazott az akkori barátom, ha kicsit fájt, szóltam, ennyi, de nem nagyon élveztem így. szerintem inkább használd a nyelved. az előző válaszokhoz meg annyit, hogy igen bizonyos értelemben szűz maradna attól, hogy így szakadna át, de nyilván nem épp úgy képzeli ő sem, hogy így történjen, hanem, hogy az első aktus közben... nem? meg hát kézzel átszakítani, egyáltalán, hát na, milyen már...
2012. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ja a 00:34-kori válaszadó 22/L voltam.
2012. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi 00:34
2012. jan. 23. 00:38
 14/15 anonim ***** válasza:

egy lány akkor veszti el a szűzességét, ha belehatol egy pénisz.

szűzhártya a hüvelybemenetnél van.

ha el is szakad ujjazástól a szűzhártya, attól a lány még szűz. tamponhasználattól is, porttól is, meg bármitől elszakadhatott már.

engem nem ujjazott a barátom szűzen, úgyhogy nem tudok nyilatkozni, hogy milyen érzés.

2012. jan. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 karyy károly válasza:
a szűzhártyád sérülhet lovaglás , spárgázás ...vagy sok mindentől ...de a szüzességed elvesztését csak egy férfi pénisze okozhatja...
2012. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!