Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nálatok milyen sorrendben volt?

Nálatok milyen sorrendben volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pettingeltetek már az első együttlét előtt is vagy csak utána? Én valahogy úgy vagyok vele, hogy először szeretném elveszíteni a jelenlegi párommal a szüzességemet és csak utána pettingelni. Ti, hogy voltatok /vagytok ezzel? Nekem könnyebben menne a kezdeményezés az első szeretkezésre mint a pettingre.Szerintem attól még jobban félek(már ha lehet az izgatottságot félelemnek nevezni)mint az első szextől. 16L
2012. jan. 16. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem írtam határidőnaplóba, hogy mikor pettingelnék és mikor dugnék, egyszerűen jöttek a dolgok ahogy jöttek. Nem tervezgettem ezeket.
2012. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem úgy gondoltam, hogy megtervezni:)
2012. jan. 16. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
A petting azért van h kitapasztaljátok a másik testét és h mi jó neki és amúgy is része egy jó nemi aktusnak. Szval mi elobb pettingeltunk
2012. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha két fél már eljut a pettingig nehezen tudja megállni a tényleges aktust... Vagy nem tudom elképzelni, hogy ott vannak a szobába meztelenül simogatják egymást esetleg orális szex is van és nem megy át akcióba. :D
2012. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na én pont erre gondoltam. Sokan mondják,hogy először legyen pár alkalommal csak petting de én erre képtelen lennék. Nem tudnék leállni. Még akkor is nehéz ha csak fekve csókolózunk és a kezem a pólója alatt kalandozik:$ Szóval vagy már az első pettingből eljutnánk rögtön első alkalommal a tényleges aktusig vagy csak utána lenne konkrét petting.
2012. jan. 16. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Onuralom. Ismeritek? Én már nem voltam szuz mikor osszekerultem a párommal és mégis eloszor egy pár alkalommal csak petting volt csak utána szex.
2012. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért sietsz? elmegy a vonat,nem vagy még fiatal a szexhez? előbb ismerkedni kéne,majd egymás testét megismerni,nem értem a mai tiniket,volt barátom 15,17,18,19 évesen is,először 17 évesen pettingeltem,de csak 19 évesen veszítettem el a szüzességem,és nem haltam bele,volt önuralmam,és némi eszem
2012. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először petting..utána jön a szex.(:
2012. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

banyek, azt se tudod még miről beszélsz, ne akarj még szexelni...

az előjáték az már petting önmagában... (petting NEM EGYENLŐ orális szex, gyanítom lehet ezt hitted...)

előjáték nélkül meg ne akard elvesziteni a szüzességed, garantáltan szar lesz...

2012. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!